Smetanová novinka je opět z Mlékárny Valašské Meziříčí

Smetanová novinka z Mlékárny Valašské Meziříčí

www.mlekarna-valmez.cz

brus

Smetanové jogurty z Valašska patří mezi stálice na trhu mléčných výrobků. Zákazníci si je oblíbili pro jejich kvalitu a široké spektrum příchutí. Mlékárna Valašské Meziříčí vyrábí tyto jogurty již v devíti příchutích a nyní tuto známou a velmi oblíbenou řadu doplní novinka Smetanový jogurt brusinka-ostružina s vanilkou. Mlékárna Valašské Meziříčí patří díky vysoké kvalitě a lahodné chuti svých výrobků již řadu let mezi přední výrobce mléčných výrobků. Kvalita produktů je potvrzena nejen stoupající oblibou u zákazníků, ale i různými oceněními, která mlékárna získala. Příchuť brusinka-ostružina vybrala valašská mlékárna pro její navyšující se oblibu u spotřebitelů.  

„Smetanové jogurty z Valašska patří mezi naše nejoblíbenější a nejprodávanější výrobky a my jsme velmi rádi, že jsme tuto řadu doplnili o novou svěží příchuť brusinka-ostružina s vanilkou,“ říká Zdeněk Bukovjan, Sales&Marketing Manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Naši zákazníci budou moci novinku zakoupit od poloviny června například v obchodech Globus, a také ve vybraných Jednotách,“ dodává Zdeněk Bukovjan.

Novinka Smetanový jogurt brusinka-ostružina s vanilkou obsahuje 8 % tuku. Jogurt je vyrobený z kvalitního českého mléka a jeho typickým znakem je ovocná příchuť na dně kelímku. Jogurtová složka obsahuje pouze smetanu a živé jogurtové bakterie, což dodává jogurtu na kvalitě. Pestré složení dělá ze smetanových jogurtů ideální produkt pro přímou konzumaci i pro studenou kuchyni.

Řada Smetanové jogurty z Valašska
Smetanové jogurty jsou specifické svou jemnou chutí a hustou konzistencí. Smetanové jogurty z Valašska vyrábí Mlékárna Valašské Meziříčí bílé s obsahem 10 % tuku nebo s příchutí broskve, jahody, oříšku, čokolády, višně, borůvky, jahody s vanilkou, višně s vanilkou a maliny s vanilkou, které obsahují 8 % tuku. Jsou vyráběné z kvalitního českého mléka a lze je zakoupit v celé síti obchodních řetězců i maloobchodních sítí v České republice. MOC 12,90 Kč.

 

Zdroj, foto: www.mlekarna-valmez.cz; KG

_______________________________________________________________________________
Privatizací Beskydských mlékáren v roce 1992 vznikla Mlékárna Valašské Meziříčí. Současný výrobní program tvoří tyto výrobky: smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty a čerstvé tekuté výrobky. Mlékárna Valašské Meziříčí se zařadila mezi významné výrobce kysaných mléčných výrobků České republiky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Prvotřídní kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením a obětavostí. Její výrobky jsou zastoupeny v celé síti obchodních řetězců i ostatních prodejen. Co se týče exportních aktivit, mlékárna se soustředí na slovenské trhy. Více informací o mlékárně naleznete na: www.mlekarna-valmez.cz.

14. červenec 2020
Dnes má svátek Karolína

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže