Smetanový jogurt jahoda s vanilkou získal ocenění Mlékárenský výrobek roku 2015

Smetanový jogurt  jahoda s vanilkou  získal ocenění Mlékárenský výrobek  roku 2015

www.mlekarna-valmez.cz

jogurt val. 2
Mlékárna Valašské Meziříčí zakládá na kvalitě svých výrobků. Díky tomu pravidelně sbírá nejrůznější ocenění. I letos tomu není jinak a může se proto pyšnit dalším oceněním, které získala u příležitosti Světového dne mléka konaného dne 27.května 2015 na Zámku Kostelec nad Černými Lesy. Potvrdila tak, že patří mezi špičku v oboru mléčných výrobků a získala za svůj Smetanový jogurt jahoda s vanilkou Mlékárenský výrobek roku 2015 v kategorii jogurtů.

vyr roku

Foto: vlevo prezident Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR Ing. Miroslav Toman. CSc.
předává  ocenění  Mlékárenský výrobek roku 2015 panu Zdenku Bukovjanovi – Sales&Marketing Manager Mlékárny Valašské Meziříčí
               

„Velice si vážíme toho, že náš Smetanový jogurt jahoda s vanilkou získal první místo v soutěži Mlékárenský výrobek roku 2015 v kategorii jogurtů a obstál tak ve velké konkurencí,“ říká Zdeněk Bukovjan Sales&Marketing Manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Jsme také pyšní, že naše Čerstvé mléko z Valašska získalo 3. cenu médií. Laickými konzumenty tak byla potvrzena výjimečná chuť tohoto výrobku, “ dodává Zdeněk Bukovjan.

Soutěž Mlékárenský výrobek roku se konala letos již po třinácté a oceňuje práci tuzemských výrobců mléčných výrobků v několika kategoriích. Výrobky hodnotí komise tvořena odborníky a novináři. Letošní výsledky Mlékárenského výrobku 2015 byly vyhlášeny dne 27.května 2015 na  Zámku Kostelec nad Černými Lesy.

Smetanový jogurt jahoda s vanilkou

jogurt val. 2
Smetanový jogurt jahoda s vanilkou obsahuje 8 % tuku. Jogurt je vyroben z kvalitního českého mléka a jeho typickým znakem je ovocná složka na dně kelímku. Jogurtová složka obsahuje pouze smetanu a živé jogurtové bakterie, což dodává jogurtu na kvalitě. Pestré složení dělá ze smetanových jogurtů ideální produkt pro přímou konzumaci i pro studenou kuchyni.

Čerstvé mléko polotučné

vyr rok
Čerstvé mléko polotučné je vyráběno z mléka, které je homogenizované a ošetřené pasterací. Tento způsob zpracování zaručuje zachování všech cenných živin v přirozeném a neporušeném stavu, proto je čerstvé mléko tak chuťově výborné. Doporučená cena 17,90 Kč.


Zdroj, foto: www.mlekarna-valmez.cz; KG
______________________________________________________________________________________
Privatizací Beskydských mlékáren v roce 1992 vznikla Mlékárna Valašské Meziříčí. Současný výrobní program tvoří tyto výrobky: smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty a čerstvé tekuté výrobky. Mlékárna Valašské Meziříčí se zařadila mezi významné výrobce kysaných mléčných výrobků České republiky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Prvotřídní kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením a obětavostí. Její výrobky jsou zastoupeny v celé síti obchodních řetězců i ostatních prodejen. Co se týče exportních aktivit, mlékárna se soustředí na slovenské trhy. Více informací o mlékárně naleznete na: www.mlekarna-valmez.cz

2. červenec 2020
Dnes má svátek Patricie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže