Degustační večeře za bezkonkurenční ceny a skvělé místo na večírky, to je Port58

Degustační večeře za bezkonkurenční ceny a skvělé místo na večírky, to je Port58  

www.restaurantport58.cz

Restaurant Port58 Grilovani 3
Pokud v Praze hledáte útulné místo na rodinnou oslavu, firemní večírek, narozeninovou party nebo svatební hostinu, určitě zavítejte do holešovické restaurace Port58. Posedět můžete jak uvnitř, tak venku pod slunečníky. Pro podobný typ oslav, které si chcete pamatovat do konce života, je důležité, abyste se tam cítili dobře. Na to se můžete v Portu spolehnout. Milá obsluha vám pomůže s výběrem menu, které případně nechá upravit v případě nějakých diet či alergií. Doporučit si určitě nechte i nápoje. Z vín v restauraci dostanete skvělá moravská, francouzská a nově i italská.

Restaurant Port58 Grilovani 5
Na osvěžení jsou zase nejlepší domácí limonády a ledové čaje nebo nepasterizovaný suchý cidre z francouzské Bretaně. Na Portu si zamilujete malé detaily, které dotáhnou celou událost k dokonalosti. Je to mimo jiné sympatický šéfkuchař, který se vás zeptá, jak vám chutnalo, pohodlný designový nábytek egoé (www.egoe.cz), čerstvé domácí pečivo, vlastní bylinková zahrádka nebo třeba možnost odvozu svatebčanů historickým double deckerem.

Restaurant Port58 Grilovani 4
Nic z toho by ovšem nemohlo fungovat bez famózní kuchyně. Ještě před oslavou si přijďte jídlo ochutnat, stoprocentně vás přesvědčí. Každý všední den můžete vybírat z bohatého poledního menu, od středy do pátku navíc probíhají tematické degustační večery. Za bezkonkurenčních 299 korun dostanete luxusní tříchodové menu.
Středy bývají pokaždé jiné, ve čtvrtek se griluje za zvuků živé jazzové kapely, v pátek se těšte na ryby a mořské plody. Restauraci najdete v ulici Tusarova, kousek od zastávek Dělnická a Na Maninách. Po setmění vás navede obří svítící balón. Čerstvé menu najdete každý den na stránkách www.restaurantport58.cz, místo si raději rezervujte předem na telefonu +420 607 457 057.

 

Zdroj, foto: www.restaurantport58.cz; Cammino

19. únor 2020
Dnes má svátek Patrik

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek