Dopřejte si poctivý burger nebo steak

 Dopřejte si poctivý burger nebo steak

www.restauracelepsicasy.cz

Lepsi Casy exterier

Pokud si nepotrpíte na křišťálové lustry, látkové ubrousky, a před degustačním menu dáte přednost poctivému burgeru nebo steaku a dobrému pivu, určitě navštivte Lepší Časy v pražských Vršovicích. Za lidové ceny tam dostanete kus kvalitního masa z tuzemských chovů od osvědčeného řezníka. Za zkoušku určitě stojí pečený roastbeef s pikantním dresinkem a rozpečenou bagetou nebo „čtvrtkilák“ se sýrem v domácí bulce.

Lepsi Casy Ctvrtkilak se syrem domaci bulka hovezi maso slanina 2

Na večeři s sebou ale můžete vzít i milovníky zdravé stravy. Ti si určitě pochutnají třeba na skvělém salátu z lehce zauzeného lososa, rukoly, karotky, římského salátu s dresinkem z cizrny, medu a kopru. Pokud si ale hodláte dopřát, určitě nevynechejte dezert. No uznejte, nedat si palačinku s čokoládou a vanilkovým krémem, to by byl hřích. Restaurace v týdnu nabízí i skvělá polední menu. Každý den si můžete vybrat z pěti různých variant, vždy si vyberou masožravci i vegetariáni.

Lepsi Casy interier 2
Restaurace je jako stvořená pro sledování sportovních utkání. K těm je vždy na čepu Pilsner Urquell a Velkopopovický Kozel.

Často se tu konají i různé akce, tak určitě sledujte Facebook a webové stránky www.restauracelepsicasy.cz, ať vám nic neunikne.

Na stránkách najdete i aktuální nabídku poledního menu.

 

 

 

 

 

Zdroj, foto: www.restauracelepsicasy.cz; Cammino

8. červenec 2020
Dnes má svátek Nora

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže