Užijte si čerstvé grilované ryby a maso v pražských Holešovicích

Užijte si čerstvé grilované ryby a maso v pražských Holešovicích

Restaurant Port58 interier 2
Grilování k jaru a létu prostě patří. Najít ale v Praze vhodné místo může být potíž. Lépe řečeno byla potíž – než Restaurant Port 58 otevřel svou terasu. Tam si můžete užít zážitkovou gastronomii ve formě degustačních večeří, které se konají každou středu, čtvrtek a pátek. Vždy se podává jiné luxusní tříchodové menu za skvělou cenu 299 Kč.

Restaurant Port58 1

Nebo si sem zajděte na tradiční venkovní grilování ryb a masa, které vám připraví šéfkuchař Otakar Humpl a jeho tým.

Restaurant Port58 Restovana teleci jatra na salotce a orechovem octu

Kvalitní víno z Moravy i ze světa a živá doprovodná hudba nesmí samozřejmě chybět. Kromě večerů s neopakovatelnou atmosférou je Port podnik, kam byste si měli zajít na oběd. Na stránkách www.restaurantport58.cz najdete každý den nové menu. To vychází především z moderní české kuchyně, ale nechybí ani vegetariánská jídla a speciality ze sezónních surovin, připravené speciální metodou sous-vide. Pokud na oběd vyrážíte s malými dětmi, v Portu se na ně už teď těší. Kuchaři jim polední menu na přání rádi poupraví.

 Restaurant Port58 interier 1

Restaurace je díky svému komornímu designovému prostředí s příjemnou obsluhou a terasou ideálním místem k pořádání různých večírků, rautů, narozeninových oslav a svateb. Port je zároveň snadno dostupný. Najdete ho kousek od zastávek Dělnická a Na Maninách, v ulici Tusarova 58. Místo si raději včas rezervujte na telefonu +420 607 457 057.

 

Zdroj, foto: Restaurant Port58; cammino


www.restaurantport58.cz

26. květen 2020
Dnes má svátek Filip

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek