STARBUCKS S JAREM PŘINÁŠÍ CHUŤ PERU!

STARBUCKS S JAREM PŘINÁŠÍ CHUŤ PERU!
Svůj návrat slaví také Macchiato v jedinečné nové příchuti – javorový sirup!

Zrnkova kava Peru Cusco

Společnost AmRest Coffee s.r.o., provozovatel kaváren Starbucks na českém trhu, představuje novinky pro nadcházející období. V průběhu jara budou moci všichni milovníci zrnkové kávy objevovat jedinečnou chuť kávy Perú Cusco, která je zařazena do nabídky českých kaváren vůbec poprvé. Zákazníci si mohou vychutnat její vyváženou a bohatou chuť s tóny oříšků a čokolády ve svém oblíbeném nápoji připraveném na kavárnách, neboť je další z řady limitované nabídky Origin Espresso. Je zároveň v prodeji také jako balená zrnková káva.

Jarni kolekce hrnku a termohrnku
Fanoušky jemného nápoje Macchiato jistě potěší rozšíření nabídky jeho variací – kromě oblíbeného Caramel Macchiata se s jarem vrací také Hazelnut Macchiato a sérii uzavírá letošní novinka Maple Macchiato, tedy Macchiato s příchutí javorového sirupu. Jarní nabídku doplní také neodolatelné zákusky v podobě čokoládového a karamelového Cheesecake a nová kolekce hrnků a termohrnků. Vše bude na kavárnách dostupné od 10. března do 11. května 2015.

Macchiato trio
„Naším posláním je rozšiřovat zákazníkům obzory v oblasti světa kávy, a proto s jednotlivými sezónními nabídkami přinášíme vždy něco nového. Právě nyní je to jedinečná káva Perú Cusco, která je pěstována drobnými farmáři na území legendární říše Inků. Věřím, že tato novinka všem zprostředkuje nezapomenutelný kávový zážitek a alespoň prostřednictvím jedinečné chuti je přenese do exotické přírody Peru,“ řekl Brian Aherne, Regionální ředitel provozu Starbucks za Českou republiku a jižní Polsko, a dodal: „Káva je naše vášeň a věnujeme jí mnoho pozornosti. Od podpory farmářů, kteří pro nás pěstují ta nejkvalitnější kávová zrna, přes důležitý proces pražení, až po přípravu dokonalého šálku kávy zákazníkům podle jejich individuálních přání.“

Peru ve Starbucks
Zrnková káva:
•    NOVINKA! Perú Cusco – tato jednodruhová káva pochází ze srdce bývalé říše Inků, konkrétně z oblasti Cusco, která nabízí dostatek slunečních paprsků, deště a stínu stromů a v kombinaci s úrodnou půdou vytváří ideální prostředí pro zrání. Tato 100% Arabika je pěstována drobnými farmáři na svazích And v nadmořské výšce 1600 m. Kávová zrna jsou středně pražená a vyznačují se vyváženou, hebkou a bohatou chutí s lehkou kyselostí a kořeněnými tóny; voní po čokoládě a oříšcích. Užít si ji můžete také ve svém oblíbeném nápoji jako Origin Espresso.
Starbucks Macchiato:
•    NOVÉ Maple Macchiato – základ tohoto lahodného nápoje tvoří vanilkový sirup, espresso a mléko, to vše na závěr ozdobené polevou z javorového sirupu. Varianty Caramel Macchiato a Hazelnut Macchiato jsou zakončeny karamelovou resp. oříškovou polevou. Všechny varianty nápoje mohou být připraveny podle preferencí zákazníka v horké i studené verzi.

Novinka Maple Macchiato
Zákusky:
•    Čokoládový a karamelový Cheesecake

Cokoladovy a karamelovy Cheesecake

 

 


O společnosti Starbucks
Již od svého založení v roce 1971 Starbucks Coffee Company pečlivě vybírá a praží nejkvalitnější kávová zrna arabica z celého světa. Dnes, s kavárnami po celém světě, Starbucks patří mezi přední světové zpracovatele a prodejce kávy. Filozofie společnosti je založena na profesionálním přístupu a dokonalosti poskytovaných služeb garantujících všem zákazníkům jedinečný požitek s každým šálkem kávy Starbucks. Pro více informací navštivte naše kavárny, webové stránky nebo facebook: www.starbucks.com, www.starbuckscoffee.cz, Starbucks Česká republika.

Kavárny Starbucks v České republice: Malostranské náměstí, Palladium (2 kavárny), Letiště Praha Ruzyně, Václavské náměstí (2 kavárny), Staroměstské náměstí, Avion Park Zličín, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Palác Archa, Vítězné náměstí, Forum Nová Karolina Ostrava, I. P. Pavlova, Centrum Černý Most, Pražský hrad, Avion Shopping Park Ostrava, Florentinum Praha, Olympia Brno.

O společnosti AmRest
AmRest Holdings N.V. (AmRest, WSE: EAT) je největší nezávislý provozovatel restaurací ve střední a východní Evropě. Od roku 1993 získal na základě licenčních dohod a partnerské spolupráce mezi své klienty společnosti jako KFC, Pizza Hut, Burger King a Starbucks. AmRest vlastní také značku La Tagliatella a nedávno získal také dvě jedinečné značky působící v Číně – Blure Frog a Kabb; otevřel také první restauraci Stubb’s. V současnosti AmRest spravuje téměř 680 provozoven předních řetězců rychlého občerstvení a neformálních restaurací. Společnost působí v Polsku, České republice, Maďarsku, Bulharsku, Srbsku, Rusku, Spojených státech a provozuje kavárny Starbucks v Polsku, České republice a v Maďarsku. Pod heslem „vše je možné“ poskytuje 16 000 zaměstnanců společnosti ve 13 zemích každý den špičkové služby a nabízí výrobky té nejvyšší kvality. AmRest provozuje restaurace prostřednictvím licenční dohody, kterou neposkytuje dalším společnostem. Více informací naleznete na www.amrest.eu.


Zdroj, foto: Best,  www.amrest.eu

27. květen 2020
Dnes má svátek Valdemar

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek