Feel Eco: Objevte blahodárné účinky aromaterapie

Víte, že čich je nejcitlivější ze všech smyslů? Zároveň je silným pojítkem k dlouhodobé paměti i podvědomému vnímání. Rostlinné silice obsahují velké množství antioxidantů a dalších látek, které blahodárně působí na člověka. Vonné látky pozitivně ovlivňují nejen emoce, ale pomáhají i s akutními či chronickými problémy. Začněte s aromaterapií při každodenním sprchování!

Image 1

Smyslná vůně ženskosti
Věděli jste, že granátové jablko je označováno za ovoce věčného mládí? Jeho extrakty mají afrodiziakální účinky a podněcují dlouhověkost. Chrání pokožku před volnými radikály a pomáhají ji obnovovat. Zároveň pomáhají osvěžit znavenou mysl. Přírodní sprchový gel Feel Eco s vůní granátového jablka vám navodí úžasný pocit ženskosti a povzbudí všechny vaše smysly. Díky šetrnému pH 5,5 je vhodný i pro citlivou pokožku. Navíc obsahuje panthenol a další látky zjemňující pokožku - allantoin, který podporuje léčení drobných oděrek, a také vitamin E, jenž pokožku regeneruje. Složení je veganské a ohleduplné k přírodě.
Uvolnění a relaxace
Pokud potřebujete chvíli relaxace po náročném dni, sáhněte po přírodním sprchovém gelu Feel Eco s vůní levandule a ylang ylang, který vám zklidní mysli a uvolní tělo.  Levandule i ylang ylang mají uklidňující účinky, které vám během koupele pomohou odplavit všechen stres a napětí. Harmonizují, zlepšují náladu a jsou vhodné při nespavosti a bolestech hlavy. Navíc levandule hojí nejen duši, ale i tělo. Její účinky při hojení kožných onemocnění, oděrek či spálenin jsou popsané již od roku 1937. Samozřejmostí je použití nejkvalitnějších surovin a vegan složení šetrné k pokožce i přírodě. Sprchový gel obsahuje vitamin E, panthenol a také allantoin napomáhající hojení malých oděrek.

Příval nové energie
Maximální pocit svěžesti a dávku exotiky vnese do koupelny přírodní sprchový gel Feel Eco Limetka a bambus. Aroma limetky má vysoké energizující účinky a zlepšuje schopnost koncentrace. Zároveň má velmi pozitivní vliv jak na psychické, tak fyzické zdraví. Má protivirový a antiseptický účinek a zmírňuje úzkosti a duševní napětí. Sprchový gel je vyroben z kvalitních přírodních surovin, které zajišťují jeho snadné oplachování. Obsahuje také vitamin E podporující regeneraci pokožky, panthenol a allantoin. Všechny složky jsou veganské a biologicky odbouratelné.

Doporučená cena 300ml balení sprchových gelů včetně DPH: 106 Kč

 

 

Zdroj, foto: Feel Eco


   

20. leden 2022
Dnes má svátek Ilona

Počasí


ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek