Orlane: Péče o oční okolí

Jedinečný způsob, jak předejít vzniku vrásek v nejcitlivějších partiích obličeje. Efektivně!
Kosmetická značka Orlane nabízí jedinečná řešení. Všem, kdo chtějí sofistikovaně pečovat o svou krásu a zvolit si rychlost stárnutí podle vlastního rozhodnutí. Jak se stavíte k očním vráskám vy?
Pokožka v okolí očí je velice citlivá, neboť je jemná a během dne je neustále v pohybu – ať už se mračíte, smějete, jste rozzlobená nebo šťastná. Na emocích nezáleží, prozrazují vás vaše oči. A právě neustálý pohyb dává vzniknout jemným vějířovým vráskám v okolí očí již po dvacátém roku věku. Je proto žádoucí a důležité rozvoji vrásek předcházet a eliminovat jejich vznik. Vhodně zvoleným krémem, obličejovou jógou, pravidelným nošením slunečních brýlí.
Okolo očí je pleť třikrát až pětkrát tenčí než v jiných obličejových partiích. Navíc neobsahuje mazové žlázy, v důsledku čehož je mnohem náchylnější k dehydrataci a předčasnému stárnutí. Obsahuje také méně kolagenu a krev i lymfa v ní cirkulují daleko pomaleji. V případě, že pokožka nemá dostatek živin, vzniká na místě vlásečnicová vráska, která se postupně prohlubuje v rýhu, kterou určitě na odiv stavět nechcete. Dermatologové varují, že pokožka v okolí očí je velice citlivá. S přibývajícím věkem ztrácí bez dostatku živin schopnost regenerace. Jednoduše řečeno – je třeba mazat se správnými přípravky, jen tak omládnete o deset let, případně i zastavíte tolik nechtěné stárnutí.
Tipy pro péči o pokožku kolem očí od značky Orlane:
Antirides Extreme Oční krém – 15 ml/2490 Kč

ANTIRIDES 2
Extrémně účinná novinka pro oční okolí. Jednoduše a efektivně zbavuje vrásek, projasňuje pohled. Za jediný týden aplikace je možno vidět výsledek. Pleť je zpevněná, vypnutá, a právě aplikace tohoto přípravku je také prevencí vzniku a rozvoje dalších jemných vějířků vrásek kolem očí.
Péče na vrásky očního okolí obsahuje unikátní látku Memoxyle®, která bojuje proti vzniku vrásek. Obsahuje rovněž rostlinný bioenergetický komplex, který vyhlazuje povrch pleti. Viditelně ji zpevňuje, tonizuje a rozjasňuje.
Použití: Nanášejte ráno a večer a jemným poklepáním zapracujte kolem očních partií.
B21 Extraordinaire Oční krém – 15 ml/2990 Kč

B21Yeux 2
Jedinečná péče o oční kontury, která resetuje buňky, kompletně regeneruje a viditelně omlazuje výraz celé tváře, potlačuje otoky a eliminuje tvorbu tmavých kruhů pod očima.
B21 Extraordinaire Oční krém resetuje díky komplexu Youth Reset Komplex® buňky, a tím zcela odstraňuje příčiny jejich špatného fungování. Dochází naopak k obnově jejich energie a podstatných funkcí, jako tomu bylo v mládí. Zvyšuje hustotu pleti, obnovuje její pevnost a elasticitu. Rozjasňuje pohled, ale i celkový výraz tváře, působí proti otokům a tmavým kruhům. Lze jej používat v jakémkoli věku a je vhodný pro každý typ pleti.
Použití: Aplikujte ráno nebo večer na oblast očních kontur. Můžete ho nanést rovněž pod krém na oční kontury z dalších řad kosmetické značky Orlane, jako jsou Fermeté, Anti-Fatigue nebo Antirides Extreme.


Více na www.orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, www.lekarnalemon.cz , případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop.

20. leden 2022
Dnes má svátek Ilona

Počasí


ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek