Přípravky Orlane pro boj se slunečním poškozením pleti

Firma Orlane chystá letní čísla, a tak se jistě rády podíváte na informace ke skvělým produktům, které má Orlane v portfoliu. Jejich unikátní složení zabezpečí zdraví pokožky, chrání před poškozením. Věřím, že pro vaše čtenářky je to ten pravý letní tip.

 Image 1

Antirides Extreme Krém SPF 30, Orlane 50 ml/4.250 Kč

Účinný krém pomáhá zralé pleti v boji se stávajícími vráskami a zároveň ji chrání před vznikem nových. Díky ochrannému faktoru SPF 30 je ideálním obranným štítem před poškozením sluncem! Brání vzniku hlubokých rýh, podporuje regeneraci pokožky, dodává pleti komfort a hydrataci, stimuluje nápravu epidermis, bojuje proti volným radikálům

V krému proti vráskám SPF 30 jsou kromě patentované látky Mémoxyle® a komplexu B21 Bio-Energic obsaženy také UVA a UVB filtry, které účinně chrání pleť proti vráskám i tmavým skvrnám, které jsou způsobeny slunečním zářením. Dále obsahuje výtažek z jasmínu, který se podílí na snížení zánětlivých reakcí, a naopak na posílení obranyschopnosti pleti proti volným radikálům, jež jsou nežádoucími spouštěči jejího stárnutí.

Použití: Nanášejte ráno na obličej, krk a dekolt. Při aplikaci se vyhněte očním konturám.


Antirides Extreme Sluneční sérum, Orlane – 50 ml /2.900 Kč

Denní anti-aging sérum na obličej, krk a dekolt ochraňuje zralejší pleť před stárnutím způsobeným UV zářením. Chrání pleť před poškozením UVA a UVB paprsky, zabraňuje vzniku nežádoucích pigmentových skvrn, brání před slunečním poškozením a vysušením, tlumí zánětlivé reakce, lze využívat celoročně.

Hodí se také jako následná péče po pobytu na slunci pro regeneraci, hydrataci a celkové zklidnění.
Ve slunečním anti-aging séru je mimo jiné obsažen jasmínový komplex pro podporu obranyschopnosti pleti a zachycení volných radikálů z UVA, UVB a infračerveného záření. Dále pak komplex B21 Bio-Energic, který je zdrojem energie nezbytné pro nápravu, hydrataci a kompenzaci pleti vysušené slunečním zářením. Zklidňuje ji a regeneruje. Vitaminový komplex (B1, B2, B12, B5 a B3) se podílí na obnově a revitalizaci pleti, navíc zvyšuje její elasticitu.

Použití: Používejte ráno, buď samostatně, nebo před aplikací pleťového krému, popřípadě můžete s krémem smíchat. Vhodné i jako péče po opalování pro regeneraci pleti.

 

 

Zdroj, foto: Orlane

 

21. září 2021
Dnes má svátek Matouš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek