JARNÍ NOVINKY OD NOBILIS TILIA

Životní rovnováha s řadou Jóga Balanc

 MG kompozice 2

Česká přírodní značka aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia uvádí na trh pravidelné jarní novinky pro všechny, kteří se potřebují během dne uvolnit, nadechnout a nalézt ztracenou rovnováhu. Speciálně vyvinutá řada produktů Jóga Balanc s aromaterapeutickými účinky vznikla ve spolupráci s lektorkou jógy Irenou Kubicovou a představuje celkem pět produktů: Tělový sprej, tři aroma oleje v roll-onu a směs éterických olejů.

 

Produkty byly vytvořeny především pro lektory s jógovou praxí. Mnoho z nich využívá aromaterapii na svých lekcích, aby podpořili cíl dané hodiny. Nabízelo se připravit i něco, co bude vhodné k použití přímo na kůži. Tělový sprej Jóga Balanc a Aroma oleje v roll-onech jsou proto namíchány v rostlinných olejích. Jako vůně do prostoru interiéru je pak určená unikátní Směs éterických olejů Jóga Balanc.

 

Důmyslnost ve formulaci každého produktu jógové řady vychází z hlubokých aromaterapeu-tických znalostí. Ačkoliv jsou to velmi intenzivní přípravky, které obsahují extrakty někdy i z několi-ka tun rostlin, jejich použití je zcela bezpečné. Díky možnosti aplikace jak do aromalampy či difuzéru i na kůži pomáhají během jógy nebo jógové terapie ještě efektivněji dosáhnout uvolnění, smíření, splynutí s daným okamžikem a odbourat psychickou zátěž.
“Řada Jóga Balanc má jedinečný smysl a poslání. Jako univerzální přípravek bych ráda vyzdvihla Tělový sprej. Protože když člověk potřebuje, tak ho uzemní, když potřebuje udělat krok vpřed, pomůže mu svou lehkostí. Lze ho použít i jako osobní vůni,” říká Irena Kubicová, která stejně jako výrobce pochází z Českého Švýcarska.

 

Tělový sprej Jóga Balanc a Směs éterických olejů Jóga Balanc odráží vůni a otisk něčeho, co má v józe hluboký smysl – rovnováhu. Je to propojení zemitých tónů exotických, kořeněných a zemitých tónů, které nám dávají stabilitu, a s jemnými květinovými tóny českých luk, jež podporují otevřenost a přijetí. Jedno nefunguje bez druhého. Prolínají se tak dva světy, které v józe představu-je spojení hmoty a spirituality.

Aroma oleje v roll-onech se dobře přenáší a aplikují. Jejich názvy - Probuzení, Posílení a Ztišení - symbolizují použití ráno, v poledne a večer, používat je lze ale potřeby, kdykoliv během dne a to i opakovaně.

 

Aromaterapeutická řada, citlivě vytvořená pro podporu jógové praxe, pomáhá nalézt vnitřní rovno-váhu a sebedůvěru. Výklad jógové filosofie bez dogmat a klišé umožňuje dnešnímu člověku volně se nadechnout a vydechnout, procítit balanc mezi hmotou a spiritualitou, nechat si narůst křídla a posílit své osobní kořeny. Směsi éterických olejů plné zemitých a kořenitých vůní, jako je kadidlo či benzoe, i středomořských citrusových a bylinných tónů vavřínu, bergamotu či gerania jsou skvělými průvodci. Pomáhají zbavit se stresu, přetížení a únavy a získat ztracený klid, stabilitu a odva-hu. Jóga Balanc je určena nejen pro milovníky jógy, ale pro každého, kdo vyhledává chvilky medi-tace, kdykoliv během dne. Více ZDE: https://eshop.nobilis.cz/novinky/

 

 Joga balanc kompozice
PRODUKTY JÓGA BALANC:
TĚLOVÝ SPREJ JÓGA BALANC
CPK BIO, doporučená prodejní cena 399 Kč (50 ml)
Směs éterických olejů Jóga Balanc namíchána v jemném olejovém základu v bio kvalitě vyrovnává zdánlivé protiklady v nás. Podporuje vše dobré, co nám jógová praxe přináší. Podněcuje pocit jed-noty a harmonie, změkčuje zatuhlé a posiluje vše vzácné na úrovních těla i emocí. Nalaďte se jemnou vůní na jógovou lekci při jejím začátku pro lepší uvolnění nebo při zakončení pro pocit stabil-ity. Olej vstříkněte na ruce či jiné části těla. Vmasírujte a inhalujte vůni.
AROMA OLEJ PROBUZENÍ
CPK BIO, doporučená prodejní cena 224 Kč (10 ml)
Směs svěžích, citrusovo-květinových vůní podporuje potřebu beze strachu vykročit ven z napětí, neklidu či úzkosti, vlídně ošetří váš nervový systém. Osobní aroma olej povznese a dodá chuť k novým začátkům.
AROMA OLEJ POSÍLENÍ
CPK BIO, doporučená prodejní cena 224 Kč (10 ml)
Směs teplých, květovo-kořenitých vůní pomáhá najít vnitřní rovnováhu, překonat stavy vyčerpání, ale také přecitlivělosti. Osobní olej je určen každému, kdo potřebuje ulevit od únavy a přepracování a dodat potřebnou sílu během dne.
AROMA OLEJ ZTIŠENÍ
CPK BIO, doporučená prodejní cena 224 Kč (10 ml)
Sladce bylinná směs nabízí svou láskyplnou náruč bez podmínek a laskavou neutralitou pomáhá dojít od neustálého přemítání k plynutí přítomného okamžiku. Osobní olej je nositelem klidu, je vhodný při zakončení jógové praxe a pro podporu meditace.

SMĚS ÉTERICKÝCH OLEJŮ JÓGA BALANC
CPK, doporučená prodejní cena 349 Kč (10 ml)
Kořeněné, zemité a balzámové vůně v lehkém souladu se svěžími tóny bergamotu a máty vytvářejí harmonii, kterou hledáte i v životě. Citlivě zvolená směs byla připravena tak, aby vám pomohla najít rovnováhu mezi hmotou a spiritualitou, posílit vaši vnitřní energii a sebedůvěru a vykročit ven z napětí, stresu a úzkosti. Je ideální do difuzéru či na odpařovací misku nejen v jógových sálech a při domácí praxi.

Jóga je cvičení, nebo spíše učení, pocházející z dalekého východu. Mnoho lidí objeví jógovou filoso-fii nejprve skrz pohybovou praxi, až poté je začne postupně zajímat symbolika jednotlivých pozic, a co je za tím vším skryto. Žijeme ve zrychlené době, kdy jsme si zvykli být neustále v maximálním výkonu a k tomu jóga představuje pomyslnou druhou misku vah přinášející odpočinek, cestu k sobě samým.

Certifikát CPK a CPK BIO
Aby se mohli zákazníci lépe orientovat v ryzosti přírodních produktů, svoji kosmetickou produkci nechala Nobilis Tilia zaštítit certifikátem CPK. Označení CPK garantuje čistě přírodní a CPK BIO garantuje čistě přírodní a bio organické ingredience. V Nobilis Tilia pečlivě dbají na výběr těch nejlepších surovin a šetrný výrobní proces.

 

Mgr. Irena Kubicová
Je certifikovanou lektorkou jógy z Krásné Lípy. Jejím darem je propojování principů z různých, nejen pohybových systémů, tradic a poznatků moderní vědy. Tvoří ucelené lekce a semináře, kde lze nalézt jemnost, hravost, formu i spontánnost k prožitku hlubší vnímavosti sebe, jako základní předpoklad souladu se světem. Její studenti oceňují empatii, otevřenost, klid a důvěru.

 

 

 

Zdroj, foto:  Nobilis Tilia

21. září 2021
Dnes má svátek Matouš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek