Od tohoto týdne už budete v módě zase IN

Chcete vědět, jaké jsou módní trendy. Chybí vám novinky z oblasti módy? Bojíte se, že nebudete IN? Už nemusíte. Známý stylista a vizážista Kája Pavlíček se rozhodl pro svůj pravidelný sloupek ohledně módy.

kajaoavlicek3

Ve spolupráci s módním on-line magazínem JO Hair STAR začal pravidelně publikovat svůj  sloupek. Každý týden se tak čtenáři dozvědí, co je v módě IN, jak se oblékat na různé příležitosti, jak se energeticky sladit s barvami a materiály ve správné dny či ve správné roční období.

kajapavlicek1

Guru v oblasti módy a stylu s vytříbeným citem pro dokonalý design bude ve svém sloupku čtenářům rovněž poskytovat i poradenství v oblastech módy, bytového designu či doplňků.

Čtenáři v rubrice s výstižným názvem „Vše o módě s Kájou Pavlíčkem“ mu můžou i posílat i své dotazy.

kajapavlice5 

„Ze spolupráce mám velkou radost, plánovali jsme ji dlouho, dolaďovali detaily a celý koncept. Teď se moc těším na první dotazy.“ říká Kája Pavlíček.

A komu bude rady dávat? „Stejně rád poradím maturantce, jak se vystylovat na maturitní ples jako milionářce, která bude chtít outfit na víkend na jachtě.“ dodává a směje se Kája.

 kajapavlie6

„Móda mě provází celý život, je to součást mě. Baví mě pořád, baví mě krásné oblečení, designové vychytávky, novinky a originální prvky. A o tom chci ve svých sloupcích psát. Chci čtetnářům ukázat, že design má pořád své místo, že je důležitý a že ne vždycky jsou drahé věci designové a naopak. Těším na tu interakci se čtenáři a těším se určitě i na spoustu podnětů a zpětnou vazbu, která pro mě bude jistě velkou satisfakcí.“ dodává.

 

A vy si můžete jeho první sloupek přečíst už zde: http://johairstar.cz/pletena-zima-pojdte-a-zachumlejte-se/

 

 

Foto: archiv Kája Pavlíček

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek