Trápíte se zhoršenou kvalitou pleti? Zkuste rituál pro zralou pleť s řadou Pureté

Orlane je hrdou značkou, která se věnuje každému typu pleti. Pokožka mladá, unavená nebo ve stresu – každá potřebuje jinou péči a odpověď je vždy stejná. Vhodně zvolená řada produktů Orlane.

kotabovaorlane


Trápí vás i ve vyšším věku mastná pleť? Vzhledem k prostředí měst rozhodně nejste výjimkou. Ovšem mastnější pleť není jen problémem vzhledu, přináší zvýšenou tvorbu mazu a akné. A s tím je třeba rázně zatočit. Sice by bylo fajn cítit se díky akné jako teenager, ale pro tento pocit lze využít i jiné, příjemnější způsoby.

purkotaprima
Řada Pureté značky Orlane má řešení právě pro tento typ pleti. Ostatní značky se primárně zabývají tím, že se vzrůstajícím věkem se pleť vysouší, ztrácí schopnost hydratace – a to i kvůli ztrátě tvorby kolagenových vláken. Všechny produkty řady pečlivě čistí a stahují póry, čímž předcházejí tvorbě mazu. Řada Orlane Pureté na smíšenou a mastnou zralou pleť je speciálně vyvinuta pro boj s nerovnováhou pleti. Převychovává mastnou pleť, kterou viditelně ozdraví, zmatní a vyčistí. Slouží také jako prevence proti ochabování pleti, mimo jiné obsahuje patentovaný rostlinný komplex Orlane B21 Bio-Enérgic, který dodává pleti a jejím buňkám vše, co potřebují, aby mohly fungovat jako buňky mladé pleti. Tím se právě řada Pureté odlišuje od ostatních řad a všech dalších značek. Není primárně určena pro mladou pleť jako prevence, ale jako náprava a péče pro zralou pleť, která si vlastní produkty zaslouží. Barva pleti je matná a rozjasněná. Pleť je na povrchu jemná, pevná a pružná. Všechny kosmetické produkty Pureté obsahují jedinečný komplex regulující tvorbu mazu. Komplex obsahuje také rostlinný výtažek z choroše, jenž má vyrovnávací, čisticí a tonizační účinky.

purlotionkota
Produkty, které musíte zkusit:

•    Pureté Soin Hydro-Matifiant 50 ml/ 2290 Kč
•    Pureté Lotion Astringente Purifiante 250 ml/ 1390 Kč
•    Pureté Masque Rééquilibrant 75 ml/ 1490 Kč27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek