Voňavá inspirace od Dermacol

Vůně dokážou dělat s naší náladou divy, tak proč nezačít už ve sprše? Ospalé ráno nastartují energické citrusy, elegantní granátové jablko zase povznese naši náladu i při představě úplně obyčejného dne. A před spaním se klidně nechte unést sladkými vzpomínkami na dětské časy. Toto vše najdete i ve třech nových sprchovacích gelech od značky Dermacol, které si určitě najdou svoje místo ve vaší koupelně. Protože inspirativních vůní a jemné péče, kterou pokožce při každém sprchování poskytují, nikdy není dost.

 

Rafinované potěšení

AR Granatove jablko SG 4225 02 2

Granátové jablko bylo už v antice považované za symbol plodnosti, krásy a věčného života, a proto si svoje místo rychle našlo i v kosmetických produktech. Jeho elegantní a inspirativní vůni si můžete vychutnat v novém revitalizačním sprchovém gelu řady Aroma Ritual Granátové jablko. Bohatá krémová pěna zanechá po sprchování vaši pokožku sladce voňavou a krásně hydratovanou.


Revitalizační sprchový gel Aroma Ritual Granátové jablko, Dermacol – 59 Kč/250 ml

 

Bonbónová planeta

4223 AROMS RITUAL CANDY PLANET SG 2


Pokud se občas zatoužíte aspoň na chvíli vrátit do bezstarostných dětských časů, „vystartovat“ můžete přímo z koupelny. Sprchový gel Candy Planet vás přenese do magického světa sladkostí, jejichž vůně zaplaví celou koupelnu. Gelová textura se zlatistými třpytkami se ihned změní na jemnou pěnu, která čistí a zvláčňuje pokožku celého těla. Sprchový gel je vhodný pro děti od tří let.


Magický sprchový gel Aroma Ritual Candy Planet, Dermacol – 59 Kč/250 ml

 

Don’t worry, be happy

AR MEN AGENT Dont Worry SG 5558 02 2


Multifunkční sprchový gel s příznačným názvem Don’t worry, be happy si získá přízeň každého muže. Nejenže je vhodný na tělo, tvář a vlasy, a proto šetří místo v koupelně i tašce, zároveň nabízí i bonus navíc. Svěží, povzbuzující vůně plná ovoce a citrusů rychle „smyje“ z mysli starosti všedních dnů a vykouzlí  dobrou náladu.


Sprchový gel Men Agent Don’t worry, be happy, Dermacol – 59 Kč/250 ml

 

 

 

 


           
Zdroj:

https://www.dermacol.cz/


https://www.facebook.com/dermacol.cz.sk

 

1. březen 2021
Dnes má svátek Bedřich

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek