Dana Morávková se nevzdává

Okouzlující herečka Dana Morávková je v branži známá svou precizností a pracovitostí. Kromě účinkování v televizi a v divadle se věnuje už pátým rokem i navrhování vlastní kolekce kabelek pro českou značku Elega.

 moravkova1

Stejně jako mnoho dalších značek i ji na jaře zasáhl fakt, že svým věrným fanouškům nemohla představit novou kolekci se vší parádou, jak bývá zvykem. Přestože ani nyní není situace ideální, herečka se rozhodla nevzdat a alespoň v malém měřítku představit své kabelky pro podzim a zimu. „Jsem neskutečně vděčná, že jsme se tu mohli sejít alespoň v tomto počtu. Moc děkuji, paní majitelce Evě Šedinové, že tvorbu této kolekce posvětila, přestože je tvorba cestovních tašek v těchto časech možná troufalým počinem. Na druhou stranu se výborně hodí na malé výlety po Čechách a věřím, že je třeba si dělat radost třeba nákupem nové kabelky,“ říká herečka.

 Romana Pavelkova Eva Sedinova Dana Moravkova Dita Valentova

Chybět nemohla ani Romana Pavelková, která je spojená se stálou kolekcí značky z Třebechovic pod Orebem. Tentokrát se však místo role modelky ujala role moderátorky celé akce. „Představení kabelek tradičně moderuje Honza Čenský, ten se ale z pracovních důvodů nemohl zúčastnit, takže mi byla tato šance nabídnuta a já ji ráda přijala. Jsem nadšená z řady Grace, která je přesně podle mého vkusu,“ prozradila usměvavá zrzka, která si se zájmem vyzkoušela skutečně všechny kabelky.

 Dana Moravkova Petr Malasek 2

Mužský element ale na události nechyběl. Místo seriálového manžela přišel Danu podpořit ten opravdový, Petr Malásek. A chválou na svou ženu opravdu nešetřil: „obdivuji její pracovitost, to je jedna z věcí, které nás spojují.“

 

Foto: www.Elega.cz

 

2. březen 2021
Dnes má svátek Anežka

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek