Přibližte si léto s přírodními sprchovými gely Frosch Senses

Chvíle vyhrazené jen pro nás samotné patří mezi cenné okamžiky. Mnozí z nás si však nenajdou víc než jen pár minut denně během ranní nebo večerní sprchy. Prožijte každý takový moment naplno a pozvedněte ho na svůj oblíbený rituál se sprchovými gely Frosch Senses. Přírodní složení se šetrně postará o vaši pokožku a jejich povzbuzující vůně vás přenesou blíže k prosluněným a energií nabitým letním dnům, aby tak pozitivně naladily vaši mysl a dopřály vám zaslouženou relaxaci. Gely jsou obohaceny o panthenol pro hydrataci pokožky, kterou šetrně myjí a zanechávají krásně hebkou. Díky vyváženému složení jsou vhodné pro každodenní použití i pro citlivou pokožku. Frosch Senses lze vybírat ze tří povzbuzujících ovocných vůní – Malinového květu, Granátového jablka a Květu pomeranče a dále Aloe vera, který svou jemnou vůní naopak zklidňuje a uvolňuje od každodenního stresu. Sprchové gely jsou dostupné také ve variantě pro děti.

 froschsensesgoro

„Stejně jako celé portfolio značky Frosch, jsou i sprchové gely navrženy s ohledem na citlivou pokožku. Složení je čistě přírodní, s neutrálním pH, bez škodlivých chemických látek jako jsou parabeny, ropné deriváty, barviva, mikroplasty nebo EDTA“ uvedla Nikola Marklová, marketingová manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „V souladu s filosofií značky je současně brán maximálním ohled na životní prostředí s minimálním zatížení naší planety, a to po celý životní cyklus produktu: od šetrného výrobního procesu přes výbornou biologickou rozložitelnost v přírodě, až po obal vyrobený ze 100% recyklovaného plastu, který je opětovně recyklovatelný. Tato kosmetická řada neobsahuje látky živočišného původu, nebyla testována na zvířatech, a potěší tak i vegany. Doporučená cena je 79,90 Kč,“ dodává Nikola Marklová.

 froshekonaplne

Ekologická náhradní náplň
Frosch Senses nabízí 4 různé varianty – s vůní Malinového květu, Granátového jablka, Květu pomeranče a zklidňujícího Aloe vera. Pokud si oblíbíte vůni Granátového jablka, vyzkoušejte také ekonomicky i ekologicky výhodnou půllitrovou náhradní náplň sprchového gelu. Doporučená cena: 79,90 Kč.

froshdestygel 

Frosch Senses Dětský sprchový gel a šampon je vyvinut s recepturou zajišťující extra jemnou péči pro citlivou pokožku dětí od 3 let. Výtažky z pšeničného proteinu usnadňují rozčesávání dětských vlásků a dodávají jim vitalitu. Jemné složení neštípe v očích při mytí vlásků a je pH neutrální. Frosch Senses sprchový gel a šampon pro děti je k dostání ve 3 barevných provedeních: růžové, zelené a modré. Doporučená cena: 79,90 Kč.


________________________________________________________________________________
Frosch je již přes 30 let průkopnickou značkou na poli ekologie. Čisticí i pečující prostředky s logem zelené žabičky jsou šetrné k pokožce i životnímu prostředí. Ve své dlouholeté historii Frosch neustále zdokonaluje vývoj a výrobu čisticích a pečujících prostředků s ohledem na ekologii a stává se lídrem mnoha environmentálních projektů přesahujících mnohdy hranice daného průmyslu. Výrobky značky Frosch jsou v průběhu celého životního cyklu prokazatelně ohleduplnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitele. Ekologický přístup dokládají i získané certifikáty jako např. EMAS, Green Brands, Eco label a jiné.  Více informací naleznete na: www.frosch-eko.cz

 


Werner & Mertz: Výrobcem ekologických čisticích prostředků a kosmetiky značky Frosch je společnost Werner &  Mertz, rodinná firma s více než 150letou historií, která svou recyklační iniciativou a dalšími udržitelnými projekty významně přispívá k ochraně životního prostředí. Majitel firmy, pan Reinhard Schneider, usiluje na mezinárodní scéně o to, aby i další společnosti následovaly jeho příkladu a používaly pro své obaly recyklované plasty. Tedy jediný způsob, jak zajistit, aby oběhová ekonomika fungovala a udržovala plasty v uzavřené smyčce. V souvislosti s ochranou životního prostředí, uvedla firma v německém Mainzu do provozu nové výrobní centrum produktů Frosch a každoročně dobrovolně podstupuje audit EMAS, který již 11 let dokazuje, že společnost dodržuje zásady ekologických a udržitelných obchodních praktik, a trvale sleduje své cíle týkající se ochrany přírodních zdrojů.

27. září 2020
Dnes má svátek Jonáš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek