Swift: Trendem současného beauty průmyslu je přirozenost

Swift: Trendem současného beauty průmyslu je přirozenost

Dr. Swift1

„Existuje obecné vnímání krásy či atraktivity, které je zakódováno v lidech již od narození. Souvisí s proporcemi obličeje a vyvážeností a je univerzální napříč kulturami i rasami,“ uvedl na tiskové konferenci kanadský chirurg Dr. Arthur Swift, který se zabývá krásou již více než 30 let. V souvislosti s omlazením je podle Swifta zásadní navrátit tváři specifické rysy a držet se přirozenosti. Toho lze dosáhnout pomocí obličejových výplní na bázi kyseliny hyaluronové Juvéderm.

 

Lidská tvář se v čase proměňuje a dochází k otočení tzv. trojúhelníku krásy. Trojúhelník krásy definuje plný a široký střed obličeje. Doplňují ho vysoce postavené tváře, plný dolní ret a mírně vystupující horní ret.

 awiftkosmetika

Docílit krásného a mladistvého vzhledu není nereálné. Ideálním řešením jsou obličejové výplně aplikované profesionálem na klinice. „Výplně na bázi kyseliny hyaluronové jsou vhodné především proto, že jde o látku, která je tělu vlastní, vstřebává se a působí přirozeně. „Při omlazení se vždy snažíme navracet tváři přirozený objem, o který v čase přišla. Zároveň také můžeme provádět korekce a dosáhnout symetrie, která je pro atraktivitu zásadní,“ říká Swift, který ve své praxi pracuje s produkty JUVÉDERM®.

 

Řada VYCROSSTM od JUVÉDERM® umožňují navrátit pleti původní vzhled, zvýraznit specifické kontury obličeje a docílit tak vytouženého vzhledu, a přitom si zachovat vlastní přirozenost. Pro ošetření různých částí obličeje existuje celá řada produktů JUVÉDERM® a viditelné výsledky lze pozorovat již krátce po ošetření.


JUVÉDERM® VOLUMA®
Produkt VOLUMA pomáhá navrátit ztracený objem pleti. Využívá se ve spánkové oblasti, v oblasti tváří i k navrácení pevnosti brady.
JUVÉDERM® VOLBELLA®
Tento produkt navrací rtům zpět jejich plnost. Zároveň nazdvihuje pokleslé koutky a vyhlazuje vertikální linky okolo úst (tzv. „kuřácké vrásky“).
JUVÉDERM® VOLIFT®
Tento jemný gel slouží ke korekci středně hlubokých až hlubokých vrásek a k modelaci kontur obličeje.
JUVÉDERM VOLITE®
Zajistí omlazenou pokožku s vyšším obsahem hydratace již po jedné kúře. Je to svého druhu jediný produkt, který zajišťuje mimořádně dlouhé trvání výsledku po jednom jediném ošetření, a to až 9 měsíců. Efekt je viditelný okamžitě, plného účinku je dosaženo během prvních 14 dnů po aplikaci, zejména díky biologické aktivitě kyseliny hyaluronové.

 doktorswift1 2

Dr. Arthur Swift
Dr. Swift je světoznámý plastický chirurg praktikující už více než 30 let. Vystudoval Lékařskou fakultu na McGill University v Montrealu. Absolvoval praxi v na Universitě v Miami, následně konzultoval a prováděl zákroky na několika klinikách. Roku 1993 založil vlastní moderní kliniku Westmount Institute of Plastic Surgery v Montrealu. Zde provádí klasické chirurgické zákroky jako plastiku prsou, nosu atd., uznávaný je však především pro inovativní přístup k neinvazivním zákrokům. Zaměřuje se na přirozený vzhled svých pacientů a zdůrazňuje realistická očekávání. Vytvořil metodu používání injekcí zvanou „BeautiPHIcation“, kdy pomocí zlatého řezu stanovuje, kam je třeba aplikovat obličejové výplně. Dr. Swift je čelenem několika profesních asociací a mezinárodních komisí. O svých metodách a dalších poznatcích přednáší po celém světě.
Více informací o Dr. Swiftovi je dostupných na: https://www.drarthurswift.com/

 

 

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek