S BaByliss epilátorem - Do hladka

S BaByliss epilátorem - Do hladka

G820E 2
Zatímco na mužích je třídenní strniště sexy, na ženských nohách znamená problém, který při 30 °C horku dlouhé džíny nezamaskují. Pouze, tedy za cenu diskomfortu, který byste si v nich rozhodně uštědřili. Máte hned dvě možnosti, jak netrávit denně čas s nežádoucími chloupky a mít dokonale hladkou pokožku, pořídit si BaByliss epilátor G820E nebo IPL epilátor G947E.

G974E

 

Pokud nechcete trávit každé ráno s holicím strojkem, pořiďte si pomocníka, který vás problému s nežádoucími chloupky zbaví na 3 až 4 týdny. Skvělou volbou je epilátor BaByliss G820E, který proti běžným modelům nabízí nadstandardní parametry. Epilátor je vybaven dvěma epilačními hlavami s opačnou rotací a 72 pinzetami, díky čemuž přístroj dosahuje extrémně vysoké účinnost při odstraňování chloupků již od 0,5 mm. Citlivost během používání snižují dva masážní válečky, pro oblast podpaží a třísel je k dispozici také speciální nástavec. Na vyrůstající chloupky si můžete v případě potřeby posvítit silným LED světlem. Hlava epilátoru je omyvatelná pod tekoucí vodou.


Cena epilátoru BaByliss G820E je 1990Kč

 

 

Netrhat, zničit!


Přijali jste i vy před letem rozhodnutí, že s nežádoucími chloupky skoncujete tentokrát nadobro a radikálně? Skvělou pomocí vám bude IPL epilátor BaByliss G947E, který se postará o účinnou, a přitom bezbolestnou epilaci všech částí těla.


Přístroj využívá intenzivní pulsní světlo, stejně jako při profesionálním odstraňování chloupků v salonech a při pravidelném používání za tři měsíce doslova zničí více než 80 % chloupků. Epilátor je účinný na všech 5 fototypů pokožky, výkonná lampa Quartz Technology Lifetime má životnost až 300 000 záblesků. Rychlost epilace zvyšuje aplikační okénko s plochou 3 cm2. Díky tomu zvládnete epilaci nohou za 10 minut, bikiny za 2 minuty a na podpaží postačí jediná minuta.


Balení obsahuje také nástavec určený na obličej, bradu a horní ret, a speciální ochranné brýle, které využijete právě při epilaci těchto oblastí. Přístroj má síťové připojení, takže v použití můžete pokračovat, pokud v případě, že se baterie vybije.


Cena IPL epilátoru BaByliss G924E je 7490Kč

 

 

O značce BaByliss:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek