Rozmazlete se jedinečnými parfémy z limitované edice

Rozmazlete se jedinečnými parfémy z limitované edice

www.rituals.cz          

Rituals.cz parfemy 10 ml cena 280 Kc 50 ml 1135 Kc image 2

Nové vůně z limitované edice značky Rituals vznikly pod dohledem nejlepších parfumérů světa, kteří se inspirovali svými cestami do Orientu. Nahlédněte pod závoj perské noci a dopřejte si svůdnou kombinaci ingrediencí, které se mísí v parfému pro ženy a muže v běžné a cestovní velikosti. Limitovaná edice nabízí orientální okouzlení hlavně díky jantaru, elemi a pižmu.


V hlavě Victoire d'Ambre pro ženy najdete kaučukovou pryskyřici a bergamot, v srdci jasmín, frézii a jantar a v těle vanilku, cedrové dřevo a pižmo. Varianta pro pány Place d’Ambre má v hlavě cypřiš, růžové koření a tymián, v srdci růži, jasmín a patchouli a v těle jantar, kadidlo, šafrán a pižmo. Klasický flakón můžete na cesty zaměnit za praktickou cestovní velikost, díky které budete mít svou oblíbenou vůni stále po ruce.

Rituals.cz Palace dAmbre pansky parfem 50 ml cena 1135 KcRituals.cz Victoire DAmbre damsky parfem 50ml cena 1135 Kc

Aktuální ceny:
Victoire d'Ambre pro ženy – 1135 Kč
Victoire d'Ambre Travel pro ženy – 280 Kč
Palace d'Ambre pro muže – 1135 Kč
Palace d'Ambre Travel pro muže – 280 Kč

Rituals.cz parfemy 10 ml cena 280 Kc 50 ml 1135 Kc image 2
Příběh Rituals se začal psát v roce 2000. Dnes je z Rituals světoznámá značka a v České republice v loňském roce oslavila 10 let působení na trhu. Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den. Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně.

Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech a v Brně v OC Olympia a v OC Palác Pardubice. Mezi kamenné obchody se nově zařadila také pobočka v Českých Budějovických v IGY Centru, která má otevřeno každý den.


Máte-li zájem o pravidelné zasílání novinek o kosmetice Rituals, napište e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

camm


                                                                 

                       

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek