FESTIVAL EVOLUTION 2019 | podzim

FESTIVAL EVOLUTION 2019 | podzim
Festival pro všechny, kteří to vidí #ProsteJinak
Termín a místo konání: 21. – 22. září 2019, Výstaviště Praha Holešovice
5 tematických okruhů: Bio Styl, Zdraví, Eco World, Osobní rozvoj a Alternativa

 

Web: www.festivalevolution.cz


Festivalový program: http://program.festivalevolution.cz

 

 

Otevírací doba:
sobota 10:00 - 19:00
neděle 10:00 - 18:00


Vstupné:
Základní jednodenní: 150 Kč
Základní dvoudenní: 200 Kč
Zvýhodněná jednodenní vstupenka (studenti do 26 let včetně, senioři od 65 let, ZTP) na místě: 100 Kč
Děti do 12 let a ZTP/P s 1 osobou jako doprovod: zdarma

 

Festival Evolution začíná už za pár dní. Na co se můžete těšit?
Už příští víkend 21. a 22. září 2019 se Výstaviště v pražských Holešovicích stane cílem všech příznivců zdravého životního stylu. Pod hlavičkou Festivalu Evolution se zde sejde přes 250 tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří představí své produkty a služby se zaměřením na bio styl, eko trendy, zdravý životní styl a osobní rozvoj. A pozadu nezůstane ani programová nabídka.
Festival pro všechny, kteří to vidí #ProsteJinak, jak zní podtitul akce, nabídne nejširší výběr certifikovaných a lokálních potravin, fairtrade výrobků, stejně jako raw potravin nebo nejrůznějších specialit. Mezi vystavovateli nebudou chybět ani specialisté na veganskou, vegetariánskou nebo bezlepkovou stravu. Těšit se můžete na producenty zdravých potravin, rodinné firmy i farmy.
Široké zastoupení zde bude mít přírodní a bio kosmetika, chybět nebudou ekodrogerie a ekologické prostředky a vychytávky pro domácnost. Na své si přijdou také příznivci přírodních tkanin, biotextilu nebo zdravé obuvi a rodiče zde najdou vše potřebné pro své ratolesti.


Přednášky věnující se fyzickému i duševnímu zdraví
Velký prostor je na festivalu věnován zdravé výživě, na přednáškách se bude hovořit o přínosech a rizicích různých výživových směrů, dojde na tradiční přírodní medicínu, nebudou chybět poradny pro zdraví, stejně jako babské rady a tipy na bylinky, které prospívají našemu zdraví. Na řadu přijdou témata, nakolik naše strava, emoce, spánek, fyzická aktivita ovlivňují to, jak se cítíme a jakým nemocem otevíráme dveře do svého života, nebo jaký vliv mají hormony na naši postavu.


V rámci programové části vystoupí okolo 120 osobností z řad lektorů, učitelů, ale i „praktiků“. Na přednáškách se dozvíte, co dělat, abyste si udrželi nejen fyzické, ale i duševní zdraví. V sekci věnované osobnímu rozvoji vám odborníci poradí, jak můžete na sobě pracovat  a jak zlepšovat nejen své výkony, ale i svou pohodu. Naučíte se techniky práce s tělem a vědomím, které vám mohou pomoci aktivovat svůj talent. Koučové vám nabídnou nové pohledy, návody k rozvoji, inspiraci ke změně nebo pomoc při hledání ztracené motivace jak v oblasti pracovní, tak soukromé.


Najdete zde i lektory, kteří vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něho i po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Odborníci poradí, jak rozeznat pravého životního partnera, odhalí, o co jde ve vztahu mezi mužem a ženou, nebo pomohou zjistit, jak předvídat chování partnerů. Chybět nebudou ani programy pro ženy, které jim pomohou uvědomit si svou sexualitu a ženskost.
Na festivalu můžete rovněž navštívit zdarma ukázkové lekce cvičení a vyzkoušet si na vlastní kůži jógu, taiči, bollywoodský tanec nebo meditační cvičení.


Festival pro celou rodinu
Festival je určen všem bez rozdílu věku. Pro děti jsou připraveny tvořivé dílničky, ale také hlídací koutek. Soukromí zde najdou i maminky, které potřebují nakrmit nebo přebalit své miminko.  A protože na festivalu vyhládne nejen těm nejmenším, tak je dobré vědět o rozsáhlé food zóně, která svou nabídkou uspokojí jak příznivce klasiky, tak vegetariány, vegany a o hladu nezůstanou ani ti, kteří se stravují bezlepkově.


„Jsme rádi, že festival, který se koná dvakrát ročně – na jaře a na podzim, každým rokem roste, a to nejen počtem vystavovatelů a návštěvníků, ale také svou nabídkou. Kromě již tradičních vystavovatelů se návštěvníci mohou těšit také na téměř čtvrtinu firem, které se zde představí úplně poprvé,“ říká o festivalu jeho zakladatel Ctirad Hemelík.


Vytvořte si vlastní program
Během dvou dnů poběží program na pěti programových pódiích. Už teď si můžete na stránkách https://program.festivalevolution.cz/

 

 

vybrat online přednášky, které vás zajímají, a ty si vložit do kalendáře nebo si je jednoduše vytisknout.

8. srpen 2020
Dnes má svátek Soběslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže