DEICHMANN - V kovbojskem stylu

DEICHMANN - V kovbojskem stylu

boty deichma

Vzpomínáte si ještě na hrdiny westernových filmů cválající na koni, oděné v kostkované košili a jezdeckých kalhotách s kloboukem na hlavě a obuté do špičatých jezdeckých bot? Připravte se na to, že móda inspirovaná americkým Divokým západem si našla své místo i v letošních podzimních kolekcích.


Kovbojský styl může mít mnoho podob. Rozhodně ale umí působit žensky, stačí ho jen zkombinovat s romantickými a něžnými kousky. Přestože je pohodlný a praktický, otevírá také dveře módním experimentům. Poznáme jej především podle výrazných detailů – oblečení a doplňky jsou často zdobeny střapci a třásněmi. Patří sem mimo jiné i výšivky, cvočky, velké kovové spony či přezky.


Americkým westernem se nechala motivovat i aktuální podzimní kolekce značky Deichmann. Nabízí modely obuvi, které jsou pro kovbojský styl naprosto typické. Říká se jim tzv. „koně“ a jde o nízkou obuv do špičky. Tyto modely v imitaci kůže se vyznačují nižším podpatkem a výrazným zdobením, například masivními kovovými přezkami či vzory z kovových nýtů. I podpatek některých modelů je ozvláštněn kovovým detailem.

 

Zkuste je obout třeba k potrhaným džínům a jednoduché bílé košili. Váš podzimní outfit v kovbojském stylu skvěle doplní módní pončo s třásněmi a velký klobouk v semišovém vzhledu. Pohrajte se i s doplňky, výrazný kožený pásek a šátek vám dodá osobitý styl a šmrnc.

 

Pokud je na vás westernová obuv až příliš extravagantní, ozvláštněte svůj outfit klasickou černou kabelkou s kovovým popruhem na rameno, kterou zdobí efektní metalické prvky – zlatá přezka a decentní nýty.

 

Dovolujeme si pro Vás vybrat ukázku produktů v kovbojském stylu z podzimní kolekce značky Deichmann.

 

 

www.deichmann.cz

 

 

 

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek