Rafinované střihy podzimní kolekce - STEFANEL

Rafinované střihy podzimní kolekce

www.stefanelstore.cz

 

stefanel chodov
Co na sebe, když nemáte ráda vyzývavé modely a preferujete pohodlí? Vsaďte na pleteniny, kašmírové svetříky, lehounké hedvábné sukně a další novinky z kolekce FW 2017 od značky Stefanel. Jsou sexy, nikoliv prvoplánově vyzývavé. Jsou rafinované a sofistikované, zkrátka esencí ženskosti, která vám bude slušet.


Značka Stefanel nabízí modely, ve kterých v podzimních dnech budete vypadat elegantně a cítit se při tom pohodlně a svůdně. Orientovat se podle příležitosti je důležité, ale malé odlehčení dress code je v dnešní době dovoleno. Týká se to především materiálů, ty jsou v aktuální Stefanel kolekci vzdušné, lehké, ne transparentní. Na formální setkání budou vhodnější světlé, tlumené barvy, jemnější vzory a klasické délky. V záři společenských a kulturních událostí naopak vyniknou rafinované střihy, či syté barvy. Designéři této italské módní značky si uvědomují, že rafinovanost ponechává prostor fantazii a častokrát je více sexy než odhalený dekolt nebo minisukně. Proto vsadili na vzdušné kalhoty, decentní koktejlky, tenké bolerka, malé kabelky.

KK podzim stefanel 2POdzim stefanel KK 2 2
Důraz je (napříč kolekcí i jednotlivými prvky) kladen na siluetu - Ženskou siluetu, která je přesně tím co letošní kolekce oslavuje. I v hřejivých materiálech dává kolekce Stefanel vyniknout ženským přednostem, zakrývá nedostatky, nabízí modely pro denní i večerní nošení. Kombinace lehounkých materiálů s robustními pleteninami dodává kolekci další dimenzi a ženskému šatníku též. Návrháři si také pohráli s jednotlivými detaily, které mají nejen funkční, ale také dekorativní smysl.

 podzim stefanel KK 3 2podzim stefanel KK 4

Značka Stefanel je moderní, trendová, ale korespondující s korporátní identitou bank, respektující pravidla oblékání v právních kancelářích – je ale také oblíbená mezi lidmi pracujícími v kreativě.  Inspirujte se a hýčkejte kvalitou za skvělou cenu. Značka Stefanel je volbou pro každou chytrou ženu, která ví, co chce.

 

 

 

 

www.stefanelstore.cz

 

 

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek