Trendy pro sezonu FW 2017 podle značky Stefanel

Trendy pro sezonu FW 2017 podle značky Stefanel

 CL112DF1119 2890 S

Kolekce značky Stefanel pro sezonu Podzim/zima 2017 je oslavou jedinečné a romantické jemnosti, kterou ukrývá uvnitř svého já každá žena. Esenci ženskosti a její vytříbený styl našli návrháři značky v jednoduchém stylu, jehož detaily i funkčnost byly přizpůsobeny potřebám každé moderní ženy. Ucelená kolekce je poctou ženské sile i jemnosti, něžnosti i odolnosti, v jednoduchosti a kvalitním zpracování luxusních materiálů se ukrývá krása -  přesvědčte se sami!

 CS023D62050 2350 S BIS

Důraz je (napříč kolekcí i jednotlivými prvky) kladen na siluetu - Ženskou siluetu, která je přesně tím co letošní kolekce oslavuje. I v hřejivých materiálech dává kolekce Stefanel vyniknout ženským přednostem, zakrývá nedostatky, nabízí modely pro denní i večerní nošení. Kombinace lehounkých materiálů s robustními pleteninami dodává kolekci další dimenzi a ženskému šatníku též. Návrháři si také pohráli s jednotlivými detaily, které mají nejen funkční, ale také dekorativní smysl.

 

Jednoduchost, umělecké linie, rozmanitost materiálů - přesně v této kombinaci spočívá sila letošní kolekce. Alpaka, lana nylon, kašmír, popelín, viskóza a další materiály povyšují kolekci Stefanel na vyšší úroveň.

 CL121DF1320 3404 S

Must have sezony:  Maxi kardigan kombinovaný s overalem, doplněný o luxusní šátek. Přesně tato kombinace dodá vašemu stylu ikonický vzhled. Bomber a kalhoty cigaretového střihu, kalhoty s lamino efektem, sportovní styl.  Květinové motivy s nádechem ženskosti a v elegantních odstínech barev kombinace nezbytných kousků jsou vždy rafinované, efektní a elegantní.

 

Barevná škála začíná u neutrálních tónů, od odstínů kávy melánge  k modré, bordó, červené nebo fialové. Základní stavební kameny kolekce se tak snadno kombinují s dalšími doplňky vždy si barevně konvenují.

 

 

 

 

 

KK.

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek