Léto ve městě

Léto ve městě

www.fashion-arena.cz

leto ve meste carousel cz mobile

Již tradiční akce největšího outletového centra Fashion Arena Prague Outlet se blíží. SUMMER IN THE CITY láká na akce obchodních jednotek, na plážové radovánky i výherní soutěže. Po tři červencové víkendy se travnatá plocha centra změní v relaxační zónu, která zpříjemní nákupní horečku všem návštěvníkům.

 

Akce se koná v areálu obchodního centra Fashion Arena Prague Outlet v Praze Štěrboholech vždy v sobotu a neděli po 3 červencové víkendy během celé otevírací doby. Těšit se zde můžete na letní soutěž o vouchery určené knákupu v obchodním centru, dárky za nákupy, ale i chill-out zónu se slunečníky a společenskými hrami. Starat se o vás budou krásné plážové hostesky.

 DSC5079
Přijďte si nakoupit, popovídat s kamarádkou nebo i manželem či přítelem, kterého pak můžete nechat odpočívat na lehátku a sama si proběhnete nákupy. V plážové zóně si odpočinete pod slunečníky na lehátcích, můžete si zahrát některou stolní hru nebo si zdarma půjčit a přečíst některý z módních časopisů, jako je Harper´s Bazaar, Glanc, Marianne, Žena a život a další. U plážového baru také za registraci získáte zvýhodněné letní občerstvení.

  DSC4866

Termíny akce jsou 15.-16.7., 22.-.23.7., 29.-30.7.

 

Fashion Arena Prague Outlet vám nabízí více než 200 značek s 30 – 70% slevou každý den. Otevřeno je  od 10:00 do 20:00.

 DSC4870
Fashion Arena Prague Outlet:
Fashion Arena Prague Outlet je s více než 200 značkami  na ploše 25 125 m² největší outletovým centrem v České republice. Je bezbariérově položený na jednom přízemním podlaží a od roku 2007 kdy byl otevřen, nabízí značkové zboží každý den o 30 až 70 % výhodněji. Do outletových obchodů se dostávají pouze neprodané kolekce ze standardních obchodů a nadvýroba. Kromě celosvětově známé špičky, zastoupené značkami jako je Gant, Guess, Levi‘s, Tommy Hilfiger, Lacoste atp., si zákazníci Fashion Arena Prague Outlet mohou svůj šatník obohatit o unikátní kousky méně známých výrobců, z nichž někteří z nich mají své zastoupení v České republice exkluzivně právě zde. V obchodech mohou zákazníci nakoupit kompletní outfit včetně obuvi, šperků, spodního prádla, koženého zboží, sportovního vybavení, zavazadel a doplňků stejně jako kosmetiku, hračky, knihy či potřeby pro domácnost.
Fashion Arena Prague Outlet se nachází v širším centru české metropole a snadno se do něj dostanete autem (20 minut z centra Prahy), městskou hromadnou dopravou (35 minut - metrem A na konečnou stanici Depo Hostivař a odtud autobusem Fashion Arena Prague Outlet nebo z náměstí Republiky). Více na: www.fashion-arena.cz

 

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek