PANDORA LETNÍ KOLEKCE 2017

PANDORA LETNÍ KOLEKCE 2017

pandora

Kolekci najdete na www.pandoragroup.com nebo se inspirujte na www.pandora.net

 

Oblíbené hravé symboly léta hýří zářivými barvami od chladných až po teplé odstíny. Ručně dokončované šperky ze sterlingového stříbra zachycují radost ze sluncem zalitého ráje a mořského vánku.


Šperky připomínající barevný tropický ráj vyrábějí naši nejzručnější řemeslníci. Používají materiály nejvyšší kvality pocházející z etickým způsobem získávaných zdrojů a po staletí osvědčené šperkařské techniky kombinované s moderní technologií.


Modrý dvojitý pletený kožený náramek Moments je všestranný a elegantní. Jeho modré odstíny připomínající cukrátka vám dodají uvolněný a neokoukaný vzhled; je zářivým základem, který můžete doplňovat přívěsky dle vlastního výběru.


Dáváte-li přednost klidným a vyrovnaným tónům, pak jsou tu klipy Modrá mozaiková lesklá elegance vybavené silikonovými ploškami, které je drží na místě. Zářivě modré a zelené barvy přívěsku Život v oceánu a visacího přívěsku Tropická hvězdice a mušle vytvářejí překvapující kombinace s řadou možností pro styling.


Poselství o tom, že lenošení je zasloužené, vysílá přívěsek Letní zábava pyšnící se ručně nanášenou glazurou v zářivých barvách.

 

 

 

O SPOLEČNOSTI PANDORA
Společnost PANDORA, která je světově proslulá pro své vysoce kvalitní, ručně dokončované šperky nabízené za přijatelné ceny, se věnuje navrhování, výrobě a prodeji moderních šperků z vysoce kvalitních materiálů. PANDORA inspiruje ženy, aby přijaly svou individualitu a vyjádřily svůj osobní styl prostřednictvím romantických a ženských šperků, které zachycují nezapomenutelné okamžiky jejich života. Unikátní a propracované šperky značky PANDORA, kombinující tradiční řemeslo s moderní technologií, se prodávají ve více než 100 zemích na šesti kontinentech na přibližně 9.000 prodejních místech, včetně zhruba 2000 tzv. koncepčních obchodů. Společnost PANDORA, která byla založena v roce 1982, zaměstnává po celém světě více než 18,000 zaměstnanců, z nichž se přibližně 12,000 nachází v Gemopolis, v Thajsku, kde PANDORA své šperky vyrábí. Ústředí firmy je v dánské Kodani a je veřejně obchodovaná na kodaňské burze NASDAQ OMX. V roce 2015 byly celkové příjmy 16.7 miliard DKK (přibližně 2.2 miliard EUR). Více informací naleznete na webových stránkách www.pandoragroup.com nebo se inspirujte na www.pandora.net

 

11. červenec 2020
Dnes má svátek Olga

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže