Nový katalog VIST se fotil v Praze s Českou Miss 2016, vyniká grafickým komiksovým zpracováním

Nový katalog VIST se fotil v Praze s Českou Miss 2016, vyniká grafickým komiksovým zpracováním

www.vist.it

COVER VIST SkiChic Anna Amelia Alberto and Alfredo insulated ski jackets matching Lavinia Luca Lucrezia and Livio ski pants Fulcrum helmets and RC skis

Jihotyrolská firma VIST, která vyrábí stylové lyžařské oblečení špičkové kvality, lyže, helmy i vázání, představí na veletrhu ISPO v Mnichově nový katalog. Je zajímavý nejen tím, že VIST letos oslaví dvacetileté výročí, ale i proto, že se jeho část fotila v Praze. Modelkami byly Česká Miss 2016 Andrea Bezděková a Česká Miss EARTH 2016 Kristýna Kubíčková.

VIST Snow Leopard graphic novel Antea ins. ski jacketVIST Snow Leopard Total Look blackwhite

Fotilo se v interiérech studia i v ulicích staré Prahy. Kreativní ředitel firmy VIST pak celý příběh zasadil do snového děje, který formou komiksu ztvárnil italský malíř Pablo Vincentini. Ten se pražského focení také zúčastnil (maluje tuší, využívá fotografie i třeba kávu).
„Moc se nám v Praze líbilo. Českou republiku máme rádi, víme, že je zde VIST oblíbený pro svou technickou dokonalost. O naše oblečení je zde velký zájem, úspěch má i naše vázání,“ říká zakladatel společnosti Elmar Stimpfl. Ta s českými modelkami spolupracuje dlouhodobě: tváří VIST je také top modelka Andrea Verešová.

VIST 20 12 Praga 16VIST 20 12 Praga 5
Celý komiks, který je součástí nového katalogu, je unikátním příkladem výjimečného designu a umění. Vypráví příběh exkluzivní kolekce Snow Leopard, kterou v minulosti ztvárňovaly leopardí skvrny na oblečení. Letos je nahrazuje lehká zmrzlá kapka v šedých tónech. Někde se k ní přidají motýli nebo květiny. Ani letos nebudou chybět dekorace od Swarovského.
„Oblečení VIST se mi velmi líbilo, je elegantní a funkční. Ocenila jsem, že je možné v něm chodit nejen lyžovat, ale i vyrazit do ulic po lyžování,“ říká Andrea Bezděková, Česká Miss 2016.

 

Na veletrhu ISPO v Mnichově se také příští týden představí pánská i dámská kolekce Ventinverni, která osobitým charakterem a pravým italským stylem oslavuje dvacáté výročí založení firmy VIST. Její součástí jsou bundy, kalhoty, mikiny, lyže a další doplňky pro exkluzivní vzhled na sněhu.
Další oblíbenou kolekcí je Skichic. Kombinuje nejkvalitnější materiály, ve kterých se lyžaři cítí pohodlně, s výraznými barvami. V sezoně 2017/2018 se objeví nové barevné kombinace, některé ve velmi jasných barvách, jiné v lehčích odstínech. Ty doplní technické prádlo s praktickými detaily, stejně jako jednobarevné mikiny ozdobené kamínky od známé firmy Swarovski. U firmy VIST platí, že vše musí ladit: od kalhot, triček, přes mikiny až po čepici či lyže.
Proto i v příští sezoně bude mít VIST v nabídce novou kolekci lyží, která uspokojí každého lyžaře – od začátečníka po náročného sportovce. Pozornost se letos soustředí na allroundové lyže z kolekce Ventinverni. Ty se perfektně hodík pánskému a dámskému oblečení stejnojmenné kolekce.

Pokud se chystáte na ISPO, navštivte stánek VIST, který se nachází v hale B1/124 a stánek v hale A5/337, kde se prezentuje VISTTECH zabývající se vázáním a deskami pod vázání.

 

Seznam obchodů v Česku prodávající značku VIST najdete zde:
www.vist.it/en/company/store-locator/czech-republic/


Zdroj, foto:  www.vist.it

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: trimedar.cz

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek