BAZAAR CHARITY: Dražba šatů českých návrhářů

 

HB04026 HB

 

BAZAAR CHARITY

 

DRAŽBA ŠATŮ ČESKÝCH NÁVRHÁŘŮ

A

MARTELL PREMIER VOYAGE

 

VYBRANÁ ČÁSTKA: 320 000 Kč

Ve čtvrtek 25. února se v prostorách restaurace SOHO v Praze uskutečnila dražba šatů předních českých návrhářů jako je Tatiana Kovaříková, Klára Nademlýnská, Ivana Mentlová či Beata Rajská, doprovázená dražbou limitované edice vzácného koňaku Martell Premier Voyage. Charitativní akce realizovaná Nadačním fondem Bazaar Charity v čele s Barbarou Nesvadbovou tímto večerem podpořila jedince s mentálním a kombinovaným postižením.

"Kdokoliv s tak velkým štěstím, jako je zdraví, by neměl zavírat oči před ostatními. Pomáhat postiženým je pro členy NFBCH přirozené, samozřejmé a absolutně automatické,” objasňuje záměr celého večera zakladatelka Nadačního fondu Bazaar Charity Barbara Nesvadbová.

Celkem se v průběhu charitativního večera podařilo vybrat částku 320 000 Kč. Celý výtěžek poputuje na konto nadace Etincelle (http://www.etincelle.cz), pomáhající lidem s lehkým mentálním či kombinovaným postižením. Konkrétně finanční prostředky získané z koupi vzácného koňaku budou využity na zaměstnávání mentálně handicapovaných spoluobčanů. Vydražené šaty pak pomohou zajistit rehabilitační terapie malé Elence, která trpí těžkým pohybovým postižením.

Exkluzivního večera se zúčastnilo mnoho významných osobností. Kromě Leoše Mareše, který celou akci moderoval, a účinkující violoncellistky Terezie Kovalové na akci zavítala například také modelka Pavlína Němcová, zpěvačka Victoria Velvet a další osobnosti nejen z módní branže, ale rovněž z českého byznysu.

 

Zdroj: BB Media

26. květen 2020
Dnes má svátek Filip

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek