Bugaboo Diesel kolekce

 

Značka Bugaboo si Vám s radostí dovoluje oznámit uvedení druhé Bugaboo Diesel kolekce. Bugaboo a Diesel spojily své kreativní a rebelské duchy a navrhly kolekci, jejímž výchozím bodem je Denim – DNA obou těchto kultovních lifestylových značek. V centru pozornosti jsou dva nové kočárky. Kompletní změnou prošel terénní kočárek Bugaboo Buffalo a sada potahů pro konvertibilní kočárek Bugaboo Donkey. Bugaboo by Diesel Cameleon3 z první kolekce, inspirovaný vojenskými motivy, bude v obchodě i nadále k dispozici. 

Akce se zúčastnily z řad VIP - Ivana Mentlová. Karolína Milerová a Jitka Boho.

 

unnamed.jpg

 

Víme, že doplňky dělají rozdíl, a proto jsme novou kolekci obohatili o džínovou tašku s koženými detaily a funkčními vnitřními kapsami pro rodiče na cestách. K dokonalosti kočárkového šatníku je k dispozici i speciální edice Bugaboo by Diesel univerzální vložky do kočárku, fusaku, slunečníku a moskytiéry v maskáčových potiscích z naší první kolekce.

Bugaboo by Diesel Denim kolekce

Pozornost je tentokrát zaměřena na dědictví Diesel Denimu; Bugaboo by Diesel Denim kolekci charakterizuje opraný a speciálně up- ravený nenuceně stylový denim. Denim je ručně trhaný a charakteristický stříkanci barev v různých odstínech džínoviny. Postupem času bude denim přirozeně blednout, stejně jako vaše oblíbené džíny. Díky Bugaboo by Diesel Denim kolekci budou milovníci džínoviny vynikat v davu!

Bugaboo Buffalo by Diesel je dodáván s modrým eloxovaným podvozkem, sluneční denim opranou stříškou, korbou a sedačkou a mnoha novými a zajímavými detaily. Centrální kloub, například, spočívá na nýtu, který najdete na vašich Diesel džínách, ráfky kol jsou vyvedeny v modré barvě tak, aby doplnily denim látku a samotný ručně zpracovaný materiál dostal jedinečnou povrchovou úpravu díky barevným stříkancům. Černé detaily koženého vzhledu na rukojeti a sedačce dodávají kočárku rebelský styl. K dispozici je také ve stejném duchu denimu a kůže zhotovená taška, která může být zavěšena na rukojeti Bugaboo Buffalo.

Bugaboo by Diesel Denim kolekce přichází také v podobě sady látkového potahu pro Bugaboo Donkey, charakteristického prodlužovací sluneční stříškou v sepraném denimu a potahem korby.

Módní rodičovství

Opět vstupujeme do světa módního rodičovství zkoumáním těch téměř nesnesitelných okamžiků, kterým rodiče čelí, a říkáme tyto malé ironické příběhy s úsměvem. Pro ilustraci vtipné a někdy chaotické strany módního rodičovství byly k setu naší poslední kampaně poz- vány děti, které bouřlivě běhaly se stříkajícími lahvemi a ukázaly při tvorbě originálního zázemí pro focení svou kreativitu, přičemž oblékly džíny Diesel Kid. K doprovodu ikonického obrazu kampaně bude vydáno video zachycující tyto skvělé okamžiky.

Kolekce bude v obchodech dostupná od listopadu 2015.

Doporučená maloobchodní cena:

• Bugaboo Buffalo by Diesel Denim 35.852,40 Kč
• Souprava na míru pro Bugaboo Donkey 4.690,62 Kč • Sluneční clona pro Bugaboo Donkey 3.034,62 Kč
• Bugaboo by Diesel taška 4.138,62 Kč

Bugaboo

Bugaboo International je holandská designová společnost, která vyvíjí a vyrábí mobilní produkty. Bugaboo je známá pro svůj inovativní a průlomový design kočárků. Bugaboo začala jako malý start-up v roce 1999, ovšem v průběhu deseti let se rychle rozrostla a stala se globálním hráčem. Bugaboo produkty jsou nyní k dispozici ve více než 50 zemích světa. Pro další informace prosím navštivte bugaboo. com.

Bugaboo - Kočárek

V roce 1994 jsme jako první na světě navrhli modulární kočárek, aby rodiny mohly snadno objevovat svět. Inovativní a nabité intuitivními funkcemi, všechny naše kočárky zajišťují hladkou a elegantní jízdu. Naše produktová řada se skládá ze čtyř typů kočárků: kultovního Bugaboo Cameleon3, terénního Bugaboo Buffalo, městského Bugaboo Bee3, konvertibilního Bugaboo Donkey a přizpůsobeného k běhání Bugaboo Runner. Všechny kočárky Bugaboo jsou určeny pro každodenní užití, vyrobeny z odolných materiálů a zaručují vynikající tlumení nárazů, řízení jednou rukou a hladké 360° otáčení. Buďte v pohybu a měňte kočárek podle různých věkových kategorií nebo cest s rozsáhlým sortimentem doplňků, které jsme vytvořili. Postaveny, aby přetrvaly a těšily generaci za generací, Bugaboo kočárky mohou být donekonečna vylepšovány, aby vyhovovaly vaší náladě, stylu nebo cestě.

DIESEL

Diesel je globální lifestylová společnost: ze svého sídla v Itálii vyvíjí a prodává produkty ve více než 80 zemích světa, na vice než 5000 prodejních místech a 450 mono-brandových obchodech. Diesel je součástí OTB, holdingové společnosti, která ovládá také Maison Martin Margiela, Marni, Viktor&Rolf a Staff International. V roce 2013 tržby holdingu činily více než 1,6 miliard EUR.

copyright

 

bugaboo-by-diesel-denim-seat-3.jpg

 

 

 

making-of-bugaboo-by-diesel-denim-8.jpg

 

 

 

© 2014 Bugaboo BV. Pouze pro redakční použití tisku. 

 

Zdroj: BB Media

31. květen 2020
Dnes má svátek Kamila

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek