×

Upozornění

JFolder: :files: Cesta není ke složce. Cesta: /www/everydaymagazin.cz/everydaymagazin.cz/images/everyday/FashionBeauty/endless/

Nová kolekce Jennifer Lopez pro ENDLESS - podzim/zima 2015

ENDLESS collection 1

Nová kolekce Jennifer Lopez pro ENDLESS - podzim/zima 2015

 

Rokem 2014 započala spolupráce značky ENDLESS s herečkou a zpěvačkou Jennifer Lopez. Každou sezónu se plody této hvězdné spolupráce rozrůstají. Jennifer Lopez si v rámci své podzimní kolekce pro značku ENDLESS připravila novinky odrážející její zářivou osobnost, sexy vzhled a módní hravost.

 

Perleťová a bronzově hnědá s metalickým leskem – to jsou dva nové odstíny klasických náramků Jennifer Lopez pro značku ENDLESS. Ozdobit se mohou novými korálky – jedenácti stříbrnými a stejným počtem pozlacených korálků. Milovnice Jennifer Lopez se mohou opět těšit na zvířecí motivy, vzor hadí kůže a nádherné barvy křišťálů – například fuchsiovou, lesní zelenou a tělové odstíny.

I Jennifer Lopez na podzim přichází se zcela novým trojřadým náramkem – se zlatými a stříbrnými třpytkami a koženým náhrdelníkem ve čtyřech odstínech – antracitově šedým, krémovým, bronzovým a perlově bílým. Všechny mají kovový lesk typický pro celou kolekci Jennifer Lopez.

A poslední novinkou v sortimentu Jennifer Lopez pro značku ENDLESS je stříbrný náramek s unikátním stříbrným, či zlatým zapínáním ve tvaru ležaté osmičky – neboli nekonečna. K tomuto novému šperku se pojí i padesát šest nových korálků – stříbrných či pozlacených.

 

Zdroj: BB Media

19. srpen 2019
Dnes má svátek Ludvík

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek