Relaxace i dobití energie – právě teď v atraktivních vánočních balíčcích Radox

Relaxace i dobití energie – právě teď v atraktivních vánočních balíčcích Radox

www.radox.cz

Radox Feel Relaxed and Happy kazeta

Feel Relaxed and Happy (Uvolněně a šťastně)

Ideální pro milovníky levandule, které její sladká vůně obsažená ve sprchovém gelu unese do světa fantazie. Relaxaci a uvolnění naleznou také v lázni s koupelovou pěnou. Atmosféru navíc podpoří uklidňující světlo svíčky.
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 219,90 Kč


Udělejte radost svým blízkým. Značka Radox představuje vánoční balíčky, díky nimž nabídne jedinečnou možnost vyzkoušet sílu vůní inspirovaných těmi nejlepšími ingrediencemi z přírody. Unikátně sestavený balíček obsahující koupelovou pěnu a sprchový gel v atraktivním balení je skvělým dárkem pro sportovce, dříče, ale i požitkáře.

Vánoční balíček Radox – ideální kombinace produktů pro každého, kdo chce mít náladu pod kontrolou. Na své si přijdou milovníci hřejivých vůní, smyslné relaxace, ale i ti, kteří ze sprchy či koupele chtějí čerpat energii. Dárkové balení nejenže krásně vypadá, ale ukrývá v sobě voňavou koupelovou pěnu a sprchový gel v novém designovém obalu. Navíc součástí sady Feel Relaxed and Happy (Uvolněně a šťastně) je i aromatická svíčka, jejíž mihotavé světlo podpoří atmosféru relaxační lázně.
Co jiného bychom v době zimních plískanic přáli těm, na kterých nám záleží, než aby se cítili uvolnění a hýčkaní? Darujte s vánočními balíčky Radox svým blízkým možnost dopřát si náladu, jež vydrží po celý den!

Feel Cared and Pampered (Rozmazlovaně)

radox1
Rozmazlujte své blízké již od rána sprchovým gelem s bohatým a požitkářským bambuckým máslem a teplou vůní zázvoru. Na konci dne se pak mohou ponořit do lázně, která příjemně zahřeje a povzbudí smysly.
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 159,90 Kč

Feel Active and Stress Free (Aktivně a bez stresu)

radox2
S novým sprchovým gelem s mořskou solí a citronovou trávou se bude každý sportovec cítit aktivní a dokonale koncentrovaný. Svěží eukalyptus s uvolňujícím rozmarýnem v koupelové pěně po náročném dni plném stresu zase uklidní mysl.
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 159,90 Kč

Feel Stimulated and Repaired (Znovuzrozeně)

Radox Feel Stimulated and Repaired kazeta
Probuďte tělo i mysl všech vám drahých mužů vůní pikantního pomeranče a dopřejte jim díky blahodárným účinkům tea tree příjemný pocit znovuzrození. Pokud je čeká náročný den, díky vám ho mohou zakončit v koupeli plné energie.
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 159,90 Kč


O značce Radox
Značka Radox vznikla v Anglii spojením prvních slabik slov radiated [vyzařující] a oxygen [kyslík], která charakterizovala vůbec první výrobek Radox uvedený na trh – koupelovou sůl na nohy. Výrobek byl určen pro relaxaci po sportovním výkonu, práci na zahradě nebo po jakékoliv namáhavé fyzické práci. Tím bylo od samého počátku jasné poselství značky: dopřát a zpříjemnit organismu odpočinek, být prostředkem relaxace pro tělo i duši a pomoci regenerovat unavené svaly. Již od samotného uvedení na trh byla značka pověstná mistrovstvím v míchání bylinek a minerálů. Také v současné době klade Radox důraz na přírodní ingredience obsažené ve sprchových gelech, které povzbuzují tělo i mysl a proměňují koupel v nezapomenutelný zážitek. Portfolio značky tvoří sprchové gely, koupelové pěny, soli a tekutá mýdla.
Na českém trhu se značka Radox s prvními osmi variantami objevila roku 1997. Od té doby se stala 3. nejoblíbenější značkou sprchových gelů na českém trhu a 1. v porovnání s jinými ekonomickými značkami, a to především díky dlouhé historii značky a jedinečné kombinaci ingrediencí speciálně namíchaných pro každou variantu, které dokáží ovlivnit náladu.


Zdroj, foto: Radox; Ami

26. květen 2020
Dnes má svátek Filip

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek