Riziko spálené kůže hrozí hlavně ve městě - Nu Skin

Riziko spálené kůže hrozí hlavně ve městě

1
Lehnout si za poledne na půlhodinu či hodinu na pláž bez toho, aby se člověk namazal opalovacím krémem s vysokým UV faktorem, si netroufne nikdo. Hrozba zeslabené ozonové vrstvy, negativní působení slunečních paprsků a riziko bolestivých popálenin je známé každému. Ovšem už jste si někdy změřili, jak dlouho vám trvá cesta za poledne na oběd a zpátky, odpoledne pak z práce domů? Možná zjistíte, že svou kůži vystavujete napospas slunci jen v nátělníku a bez jakékoli ochrany mnohem déle než hodinu. Kvalitní kosmetických přípravků na ochranu před sluncem vhodnými i do „městského“ života najdete mnoho.

Řešení pro léto ve městě a vaši tvář nabízejí takzvané CC krémy, nahrazující klasický make-up, například Nu skin Nu Colour Advanced Tinted Moisturizer s ochranným faktorem 15. Tento krém poskytuje všechny výhody CC krémů, vyrovnává tón pleti a rozjasňuje pokožku. Součástí jeho receptury jsou i anti-agingové ingredience, které pomáhají snižovat projevy jemných linií a vrásek a napínají vzhled povisle vypadající pleti. Krém poskytuje vaší pleti dokonalé krytí a zdravou barvu a samozřejmě ochranu před nadměrným slunečním zářením.  Na výběr máte čtyři barevné odstíny, krém po nanesení stačí fixovat lehkým popraškem pudru.
Máte-li pocit, že se ani v létě neobejdete bez make-upu, zvolte tekutý make-up Nu Skin Advanced Liquid Finish.  Po nanesení zmírňuje výskyt jemných linií a vrásek, navíc zahrnuje složky odrážející světlo a poskytuje zdravou a zářivou barvu.  Také on chrání jako opalovací krém s faktorem 15.

obr 2

Odhalení části těla, tedy ramena, ruce a nohy je vhodné chránit opalovacím krémem Nu Skin Sunright  Body s vysokým faktorem 35, který zachycuje  UVA i UVB záření. Svým speciálním složením kůži nejen chrání, ale zároveň ji i vyživuje, což je v náročném letním období více než žádoucí.  Krém Nu Skin Sunright  Body obsahuje SeaLastin, což je výtažek z mořských řas nalezených u francouzského pobřeží. Tato mořská řasa brání ubývání kolagenu a elastinu v pokožce, čímž ji udržuje hebkou, vláčnou a mladistvou.

Nezapomínejte ani na rty, těm udělí dobře Nu Skin Sunright Lip Balm opět s ochranným faktorem 15, který dokáže rty udržet i v náročných horkých dnech hydratované a dodává jim hladkost. Má příjemnou vanilkovou příchuť a chrání před viditelnými známkami stárnutí.

4

 

 

Zdroj, foto: ma, Nu Skin

29. červen 2022
Dnes má svátek Petr a Pavel

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek