Vpusťte vůni citrusů do vašeho domova

Zvolte v rámci jarního úklidu přírodní čističe značky Frosch

Značka se zelenou žabičkou v logu přichází s ucelenou řadou citrusů pro kompletní úklid domácnosti. Praktikujete-li na jaře detox těla, co letos zkusit i detox domova, a to s přírodními čističi Frosch. Citron je přitom nejoblíbenější citrus na pročistění vzduchu v pracovních, školních i domácích prostorech. Desinfikuje vzduch. Zároveň je také oblíbený na pročištění mysli od přehršle myšlenek i špatné nálady. Podle odborníků působí citronová vůně také na zlepšení koncentrace. Vůně citronu je výborná pro dny, kdy potřebujeme udržet dobrou náladu tak, aby náš organismus zůstal při síle. Citron má jemnou a velice svěží vůni, používá se také k pročištění emocionálních bloků. Vůně čistoty a svěžesti působí slavnostně a lehce. V řadě produktů Frosch citron naleznete pomocníky pro úklid jak koupelen v podobě Frosch Čistič na koupelny a sprchy Citrón, univerzální Frosch Čisticí krém Citrus, Frosch WC gel Citrón, tak i kuchyní s pomocí Frosch Balzám na mytí nádobí Citrón a celého domu či bytu. Celkově lze zakončit a podtrhnout úklid svěží vůní bytového parfému Frosch Oase Citrónová tráva. Pokud při jarním úklidu zvolíte přírodní čističe, nepřinesete si domů nežádanou chemii, ale naopak svěží přírodní vůni i účinné pomocníky.

Foto image Citronovy balicek maly
„Probouzející se příroda na jaře, prodlužující se dny a více sluníčka nám prokazatelně vlévají více síly a energie do těla. Také naše mysl vnímá rodící se přírodu pozitivně. Téměř každý z nás se snaží více pohybovat, jíst více ovoce a zeleniny nebo má chuť pustit se do jarního úklidu. Značka Frosch představuje účinného pomocníka, v podobě ucelené řady s vůní citronu, která má rovněž prokazatelně pozitivní vliv na naši mysl,“ uvádí Veronika Horská, brand manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Produkty Frosch, se zelenou žabičkou na obale, jsou vyráběny na přírodní bázi. Soda, ocet citron a další důvěrně známé látky ve vyváženém složení jsou účinné, v přírodě zcela biologicky odbouratelné, a navíc jsou bezpečné pro vás a váš domov,“ dodává Veronika Horská.


Frosch Čisticí krém Citrus
Odstraňuje veškeré druhy kuchyňské a koupelnové nečistoty optimálním způsobem, a to zejména na keramických, smaltovaných a skleněných plochách i na materiálech z nerezové oceli, sporácích a sklokeramických varných deskách. Vysoké účinnosti dosahuje díky složení z přírodní mramorové moučky a výtažků z citrusů.  Poradí si se zaschlými nečistotami, mastnotou i vodním kamenem. Po použití zůstává hygienická čistota a příjemná citronová vůně. Produkt je šetrný k pokožce i k čištěným povrchům. Obal je recyklovaný a opětovně recyklovatelný. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.

Jeho cena je 64,90Kč

 

Frosch Čistič na koupelny a sprchy Citrón
Přírodní čistič na koupelny a sprchy s kyselinou citronovou odstraňuje odolný vodní kámen i usazené nečistoty. Jedná se o silný čistič na bázi kyseliny citronové, který si poradí s vápenatými usazeninami, se skvrnami, zbytky mýdla a dalšími nečistotami v koupelně. Využijete ho pro čištění umyvadel, sprch, van nebo kachliček. Zanechává lesk a svěží citronovou vůni a je přátelský k čištěným povrchům i přírodě. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.

Cena výrobku je 94,90 Kč


Frosch WC gel Citrón
Ekologický WC gel s výtažky z citronu účinně odstraňuje nečistoty, pohlcuje nepříjemný zápach a zanechává příjemnou citronovou vůni. Díky přírodnímu složení je vhodný i pro domácnosti s vlastní čističkou odpadních vod. Výrobek je oceněn certifikátem EU Ecolabel. Přírodní složení s kyselinou citronovou účinně odstraňuje nečistoty, vodní i močový kámen z celé toaletní mísy a horních okrajů. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.

Cena výrobku je 75,90Kč

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek