Řada šetrných pracích prostředků Frosch Baby se rozrostla o prací prášek

Značka Frosch představuje novinku v sortimentu čisticích a pečujících produktů – Frosch Baby Prací prášek na kojenecké prádlo. Rostlinné složení bez nežádoucí chemie je obohaceno o provitamin B5 a vedle účinné síly zaručuje šetrnost k citlivé dětské pokožce. Hypoalergenní receptura je přátelská jak k dětské pokožce, tak i k přírodě, kde je zcela biologicky odbouratelná.

 Froschbabygoros

Prací prostředky s logem zelené žabičky jsou navrženy tak, aby bojovaly se stopami po jídle na dětském oblečení, aniž by zanechaly ekologickou stopu v přírodě. Novinka je určena na praní kojeneckého prádla, včetně bílého. Čisticí síla rostlinných povrchově aktivních látek si poradí se skvrnami při teplotě 30–95 °C. Hypoalergenní receptura neobsahuje barviva, mikroplasty ani přidané konzervanty, zato je obohacena o provitamin B5, aby uspokojila vysoké požadavky citlivé dětské pokožky.

„Pokožka novorozenců je velmi jemná a výběr správného pracího prášku není dobré podcenit. Při vývoji produktů Frosch Baby jsme měli na paměti zranitelnost dětské pokožky, která si teprve zvyká na nové prostředí a nemusí tak na vyprané prádlo reagovat bez podráždění. Produkty jsou na bázi přírodních látek, bez barviv, přidaných konzervantů a jejich velmi dobrá snášenlivost s citlivou pokožkou je dermatologicky potvrzena,“ uvedla Veronika Horská, Brand manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh.

froshbaby1

Složení prášku na bázi přírodních látek je veganské a v přírodě zcela odbouratelné. Papírový obal je recyklovaný a opětovně recyklovatelný a výroba probíhá dle nejvyšších ekologických standardů. I to jsou důvody, proč je výrobek oceněn certifikátem EU Ecolabel.

Doporučená cena: 249,90 Kč

 

Pro první krůčky bez chemie
Logo Frosch Baby označuje hypoalergenní řadu produktů, kterou značka Frosch vyvinula speciálně pro bezpečnou čistotu novorozenců a malých dětí.  Novinka v sortimentu doplňuje tekutý Hypoalergenní prací prostředek na kojenecké prádlo, Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo a Sprej na skvrny na kojeneckém prádle. Spolu s pracími prostředky jsou v řadě Frosch Baby také čisticí prostředky, určené pro bezpečné poznávání světa Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky a Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů.

Froschdudliky

Pro umývání veškerého kojeneckého vybavení a nádobí je zde Frosch Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky. Hypoalergenní složení čistí důkladně odolné zbytky mléka, šťáv a dalších pokrmů a beze zbytku se z nádobí opláchne. Složení s neutrálním pH je vhodné o pro alergiky, neobsahuje barviva ani vonné oleje a barviva. 

Doporučená cena: 109, 90 Kč

 

Froschcistic

Frosch Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů vyčistí dětské doplňky, jako jsou přebalovací pulty, jídelní židličky a omyvatelné hračky. Dermatologicky testované složení s neutrálním pH, bez parfému a barviv je navíc doplněno provitaminem B5. 

Doporučená cena: 114,90 Kč.

 

 

 

Zdroj, foto: frosch-eko

 

 

Frosch je již přes 30 let průkopnickou značkou na poli ekologie. Čisticí i pečující prostředky s logem zelené žabičky jsou šetrné k pokožce i životnímu prostředí. Ve své dlouholeté historii Frosch neustále zdokonaluje vývoj a výrobu čisticích a pečujících prostředků s ohledem na ekologii a stává se lídrem mnoha environmentálních projektů přesahujících mnohdy hranice daného průmyslu. Výrobky značky Frosch jsou v průběhu celého životního cyklu prokazatelně ohleduplnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitele. Ekologický přístup dokládají i získané certifikáty jako např. EMAS, Green Brands, EU Ecolabel a jiné.  Více informací naleznete na: www.frosch-eko.cz

 

Werner & Mertz: Výrobcem ekologických čisticích prostředků a kosmetiky značky Frosch je společnost Werner &  Mertz, rodinná firma s více než 150letou historií, která svou recyklační iniciativou a dalšími udržitelnými projekty významně přispívá k ochraně životního prostředí. Majitel firmy, pan Reinhard Schneider, usiluje na mezinárodní scéně o to, aby i další společnosti následovaly jeho příkladu a používaly pro své obaly recyklované plasty. Tedy jediný způsob, jak zajistit, aby oběhová ekonomika fungovala a udržovala plasty v uzavřené smyčce. V souvislosti s ochranou životního prostředí, uvedla firma v německém Mainzu do provozu nové výrobní centrum produktů Frosch a každoročně dobrovolně podstupuje audit EMAS, který již 11 let dokazuje, že společnost dodržuje zásady ekologických a udržitelných obchodních praktik, a trvale sleduje své cíle týkající se ochrany

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek