Boj s podzimními virózami za vás vyhraje vhodně zvolená čistička vzduchu

V době, kdy jsme stále častěji nuceni zavírat se mezi čtyři stěny, je na místě věnovat pozornost tomu, jaký vzduch právě v uzavřeném prostoru dýcháme.

Sense montaze interier7

S ohledem na koronavirovou situaci je nezbytné, aby lidé trávili co nejvíc času ve svých bytech či domech. Případně v kancelářích, pokud to nelze jinak. Na druhou stranu je fakt, že i když hodně lidí je přesvědčeno o tom, že čerstvý vzduch a pravidelné větrání dokáže uchránit před sezónními nemocemi i onemocněním COVID 19, není tomu tak. Proto se stále více lidí rozhoduje pro koupi čističky vzduchu.

Sense hero 300 CMYK Fogra39 nova 2
Jenže je nutné si říci, že ne všechny produkty na trhu nabízejí to, co byste od čističky očekávali.
Než se rozhodnete pro koupi, stanovte si priority pro nákup takové, které vám pomohou při rozhodování. Jedním z produktů, který jistě stojí za zmínku je čistička vzduchu Sense Antiviro+. Nabízí obrovský potenciál, byla vyvinuta z všestranného antialergenního a protizápachového modelu Sense Vital Air jako reakce na filtrování virových částic nejen v laboratořích, ale také v nemocnicích a bytech. Čistička vzduchu Sense Antiviro+ je obohacena o extrémně účinný ULPA filtr, který virotické částice téměř absolutně zachytává a pohlcuje.


Můžete samozřejmě volit mezi ionizátory vzduchu, čističkami, či zvlhčovači, v dnešní době je nesmírně důležité zaměřit se při výrobě na funkčnost filtrů. Jak vysvětluje Ing. Karel Semerád, který společnost pro vývoj a výrobu unikátních čističek vzduchu Sense založil vysvětluje: „Na jaře, když přišla první vlna pandemie, měli jsme připravenou čističku vzduchu, která v sobě měla obrovský potenciál pomoci. Stačilo jen vyměnit filtr za jiný, s co největším množstvím účinného antivirotického materiálu. Přizpůsobit výkon motoru, vše proměřit a otestovat. Takže nyní je k dispozici na trhu čistička vzduchu Antiviro+, které pomáhá díky ULPA 15  filtru chránit domácnosti, kanceláře i nemocniční pokoje proti částicím virů i koronaviru.“

Sense montaze interier5
Unikátní je také výkon čističky, kdy po jejím zapnutí během dvou hodin nebude v místnosti ani stopy po koronavirech, virotických částicích – zkrátka se vám bude volněji a zdravě dýchat.


Pozor: Čistička by nikdy neměla být umístěna v rohu místnosti, pokud chcete její kapacitu zvýšit, umístěna by měla být do středu proudění vzduchu.

 

Jen ULPA zničí koronaviry
Neholdujete plastům, a proto pro vás není plastová čistička vzduchu s neefektivními filtry řešením? Vyzkoušejte novinku. Čističku vzduchu Senso Antiviro +, která dokáže během jediné hodiny efektivně vyčistit uzavřený prostor o objemu až 120 m2. Díky inovativnímu filtru ULPA, který je výkonnější než standardně užívané HEPA filtry se nemusíte obávat nadechnout. Doma, v kanceláři, v nemocnici.
Čistička vzduchu je nejen vyrobena z ekologických materiálů, je také navržena předními designéry, takže může působit jako doplněk v interiéru, který nehyzdí, ale zdobí.
Čistička vzduchu Antiviro + pomáhá zásadním způsobem ochránit interiéry proti různým částicím virů i koronavirů.
S ohledem na současnou situaci nabízíme tento produkt se slevou 20 %.


www.sense.cz

 

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek