Kolekci Atrapasueños zdobí pestrý motiv lapače snů

Známá portugalská porcelánka Vista Alegre spojila své síly s luxusní mexickou designovou značkou Pineda Covalin a výsledkem je hravá kolekce Atrapasueños. Jejím hlavním motivem je lapač snů, pírka a jemné linky. Pineda Covalin vložila kolekci do vínku tradiční barevnou ikonografii Mexika a svůdný moderní vzhled, Vista Alegre přispěla kvalitním materiálem a precizním zpracováním.

Luxurytable.cz Vista Alegre ATRAPASUEÑOS talíře od 350 Kč image

Podle mexické legendy vznikl lapač snů v rukou matky, které chtěla chránit svou dceru před nočními můrami. Motiv, do něhož se zamiloval celý svět, vás teď může těšit každý den. Kolekce Atrapasueños je originální nejenom ve svém vzoru, ale i v nabídce produktů. Kromě běžných talířů, šálků a misek v ní najdete i podnos na dorty na noze, podložky pod sklenice, cukřenku či dózy s pokličkami.

Luxurytablehrnek

Jednoduchá forma nechává vyniknout moderní design v trendu boho chic. Každý z kousků kolekce Atrapasueños kombinuje krásné s užitečným. Přijďte si je prohlédnout do prodejny Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo

 

v e-shopu na www.luxurytable.cz

 

www.facebook.com/luxurytable.cz      

 

 

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek