Sháníte v Praze nové bydlení? Vyzkoušejte lokalitu na Vackově

Všichni asi víme, jak špatná je situace s nemovitostmi v našem hlavním městě. Pokud si zde budete chtít pořídit vlastní dům nebo byt, připravte si přinejmenším sedmimístnou částku začínající číslem 5. Volné nemovitosti v Praze skutečně nejsou, a tento problém se bude postupem času ještě zhoršovat. Naštěstí zároveň vzniká i několik nových bytových oblastí, včetně projektu byty na Vackově.
 everydaymagazin.cznavackovecznahledovy
Kde se nové byty staví?

Lokalita Vackova leží v části Horního Žižkova, který v následujících letech čekají obrovské změny. Místo starého nákladového nádraží zde totiž vznikne nová obchodní a rezidenční čtvrť, což do této oblasti přiláká mnoho nových a zejména mladých lidí. Podle mnohých je lokalita Horního Žižkova jednou z nejlepších v Praze, protože máte na dosah nejenom centrum, ale zároveň bydlíte v relativně klidné lokalitě s dostatkem zeleně.


Jaké byty zde budou k mání?

Nové byty na Praze 3 jdou velice rychle na odbyt. Aby taky ne, protože takto dostupné, a hlavně krásné bydlení dlouho v hlavním městě neseženete. Jednotlivé byty se nachází v pěti objektech podél ulice Malešická, kde bude celkem k dispozici 342 bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Nemusíte se ovšem bát, že by bylo v bytech vybíleno. Jsou zařízeny v moderním a minimalistickém designu, který vychází z posledních návrhářských trendů.
everydaymagazincznavackovecz01 
Jak vypadají byty uvnitř?

Byty v činžovních domech působí často velice tmavým a neútulným dojmem. Projekt Na Vackově v sobě ovšem skrývá pouze byty, které jsou vzdušné a už na první pohled působí velmi příjemně. Celá prostorová dispozice je řešena tak, aby byla každá místnost využita na maximum, a přitom v ní bylo dostatečné množství přírodního světla. To je umožněno díky mnoha předzahrádkám, lodžiím nebo dokonce balkonům či terasám.


Jestliže se vám zalíbila oblast Horního Žižkova a konkrétně byty Na Vackově, pak byste neměli váhat ani minutu. O toto bydlení je obrovský zájem, takže byste si měli pospíšit.

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek