CITROËN, JEHOŽ BRÝLE SEETROËN SE SETKALY S ÚSPĚCHEM, PŘEDSTAVIL NA VELETRHU VIVATECH JEJICH DALŠÍ MODEL

CITROËN, JEHOŽ BRÝLE SEETROËN SE SETKALY S ÚSPĚCHEM, PŘEDSTAVIL NA VELETRHU VIVATECH JEJICH DALŠÍ MODEL

brylecitroen

 

•    Citroën, který zaznamenal úspěch s brýlemi Seetroën proti nevolnosti při cestách, představil na akci VivaTech (16. – 18. května) další model pojmenovaný S19.
•    Brýle Seetroën S19 přebírají princip, který přinesl úspěch prvnímu modelu z července loňského roku: prostřednictvím zbarvené kapaliny vytvářejí linii obzoru a řeší tak smyslový diskomfort.
•    Oba modely se nyní prodávají v lifestylovém butiku značky za cenu 99 €  (lifestyle.citroen.com).
•    Ve videu jsou k vidění zde: https://youtu.be/a_Bp9T6h6VQ

 

CITROENbryle
Uvedení brýlí Seetroën v červenci 2018 rozhodně nezůstalo bez povšimnutí: více než 20 milionů shlédnutí a 15 000 kusů prodaných během několika měsíců. Povzbuzen tímto úspěchem přichází Citroën na trh s novým modelem těchto brýlí proti nevolnosti: Seetroën S19.

 

Brýle Seetroën S19 jsou dílem spolupráce start-up společnosti Boarding Ring s designovým studiem 5.5. Nové, ještě chytřejší brýle mají transparentní obroučky vyplněné modrou tekutinou, která vytváří linii horizontu a řeší tak konflikt smyslového vnímání.

 

Možnosti číst na displeji telefonu nebo tabletu jsou sice čím dál větší, nicméně kinetóza postihuje malé i velké cestovatele jak v autě, tak třeba na lodi, v autobuse apod. Tato novinka „100% Inspired by You“ pro větší pohodu se představila na veletrhu Vivatech - mezinárodním setkání inovací (16. – 18. května, Paris Expo, Portes de Versailles).

 

Seetroën S19 je limitovaná série 1 919 kusů vyrobená u příležitosti letošního 100 výročí značky. Předběžné objednávky limitované série brýlí se přijímají od 15. května s dodáním na začátku července. Oba dva modely brýlí Seetroën jsou k dispozici za 99 € v butiku lifestyle.citroen.com v následujících zemích: Francie, Portugalsko, Benelux, Španělsko, Itálie, Rakousko, Německo, Nizozemsko, Velká Británie, Irsko a Polsko. Zákazníci z ostatních zemí si brýle mohou objednat na internetových stránkách Citroën Racing. V České republice je možné brýle objednat přes dealerskou síť.


Oba modely Seetroën mohou nosit dospělí i děti od 10 let (po dokončení růstu vnitřního ucha). Brýle neobsahují čočky, takže je mohou používat všichni členové rodiny a cestující. Když se objeví počáteční příznaky nevolnosti, stačí nasadit si brýle na 10 až 12 minut.


Video k dispozici na: https://youtu.be/a_Bp9T6h6VQ

 

Značka Citroën
Citroën je globální automobilová značka, která se od roku 1919 prosazuje jako populární značka v nejčistším slova smyslu: jejím hlavním zdrojem inspirace jsou lidé a jejich životní styl. Tento přístup je zachycen i v podpisu „Inspired By You“ a jeho vyjádřením je modelová řada spojující jedinečný design a příkladný komfort. Od ostatních nespecializovaných výrobců se odlišuje nabídkou osobitých služeb poskytovaných zákazníkům („Citroën Advisor“, „La Maison Citroën“ atd.). V roce 2018 značka prodala ve více než 50 zemích světa celkem 1,05 milionu vozů.
stránky pro novináře: http://fr-media.citroen.com

– @CitroenFrance

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek