Kolekce Sauvage portugalské značky Casa Alegre by Vista Alegre probouzí sny o moři

Kolekce Sauvage portugalské značky Casa Alegre by Vista Alegre probouzí sny o moři

Luxurytable.cz Sauvage Salátová mísa 1050 Kč podnos 2060 Kč Casa Alegre image 2

Nová kameninová kolekce Sauvage od portugalské porcelánky Vista Alegre odkazuje na těsné sepjetí člověka s mořem. Zelená barva moře, textura připomínající dno oceánu a rozvlněná forma kolekce vás přenese do pozdního odpoledne na kamenitém útesu na portugalských březích. Nadechněte se Atlantiku a nechte se unést osobitou edicí nádobí.

Luxurytable.cz Sauvage Kulatý podnos Casa Alegre cena 2060 Kč image 2

Zapomeňte na tradiční tvary! Kolekce Sauvage překvapuje originální formou, která však nerezignuje na praktickou stránku. Zvolte robustní hrnek bez ucha, v němž se mísí živel země a vody, nebo kulatý podnos, který vyčnívá zdánlivou nedokonalostí a nerovnoměrným okrajem. Servírujte mořské plody či ryby na oválném podnose, jenž připomíná oblázek. Nebo si dopřejte ranní kaši z misky, která promění každý pokrm v námořnickou lahůdku.

 

Porcelánka Vista Alegre je už od roku 1824 věrná svým portugalským kořenům, avšak spolupracuje také s předními světovými designéry. Na stránce www.luxurytable.cz

nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze si můžete prohlédnout luxusní kolekce této jedinečné značky.

 


www.luxurytable.cz

 


Prodejna Villeroy & Boch
Obchodní dům Kotva – 3. patro
Praha 1 - Náměstí Republiky
Facebook: https://www.facebook.com/luxurytable.cz

 

10. srpen 2020
Dnes má svátek Vavřinec

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže