Autosalon má nový hlas. Monika Leová se skvěle ujala nové role.

Autosalon má nový hlas. Monika Leová se skvěle ujala nové role

Monika Leová studio 2
Sledujte pravidelně ve čtvrtek ve 20.15 na Prima COOL, v repríze vždy v sobotu v 8:00 na TV Prima.

 

Od roku 2009 byla jedním ze speakerů pořadu Autosalon Jana Štvrtecká, která byla v roce 2018 vystřídána Michaelou Caskovou. Vzhledem k jejím rodičovským povinnostem se od listopadu 2018 stala nedílnou součástí pořadu Autosalon Monika Leová. Ta začala namlouvat Autosalon Ondřejem Novákem.

 

Nedá to, než se zeptat: Jaká je Monika řidička, kdy se za volantem nejvíc bála a má vysněné auto snů? Moderátorka přiznává, že řidičák zvládla poměrně bez problémů, hned na prahu dospělosti, v osmnácti letech. A udělala najednou oba. Na motorku i na auto. “Myslím, si, že dnes se o děti rodiče hrozně bojí. U nás to bylo tak, že jsem dostala řidičák a od mámy klíčky od auta, abych si jela, kam potřebuju.”

 

Na jakém voze se Monika začala učit jezdit? “My jsme mu říkali Knight Rider, protože si trochu dělalo co chtělo. Ale byl to starý Opel a až později s manželem jsme si koupili auto nové. Takže když to tak počítám, vlastnila jsem zatím auta tři, ale jezdila tak v pěti, v šesti. Faktem ale je, že nemám žádné vysněné auto. Potřebuju, aby mě někam dovezlo, ale že by muselo být lesklé a červené, to opravdu ne. Takový koníček mi přijde jako extrémní hýření penězi.”

Monika Autosalon

Jak ale Leová přiznává, jízdu v rychlých sporťácích si vyzkoušela: “Byl to super zážitek, asi bych nepohrdla nějakou další nabídkou na svezení, na druhou stranu mám pocit, že se ty peníze dají utratit smysluplněji. V rámci různých testů jsem zkoušela jet rallye, driftovat… Považuju se za pasivního milovníka aut. Sleduju Autosalon, TopGear, to mě baví. Ale aktivně, že bych musela mít u domu supersport, to ne.”

 

A jak je na tom populární modelka s pokutami? “To víte, že je dostávám, ne jednu, ale hned několik měsíčně. Dokonce jsem dostala dopis z Rakouska, že jsem při cestě na dovolenou jela o 12 km rychleji, než bylo v daném místě povoleno. Jinak spíš dostávám pokuty za špatné parkování.”


Monika rovnou přiznává, že nemá ráda agresivní řidiče: “Velmi mi vadí, když se snažím zaparkovat a stojí za mnou netrpělivý řidič, který mi dává najevo, že jsem úplně hloupá. Jakmile to totiž udělá, a já vnímám, že je na mne vytvářený nátlak, zpanikařím a jde to o to hůř. Takže bych prosila všechny řidiče o vzájemnou shovívavost, bude se nám jezdit líp.”

 

Jak se vžívá do role speakera pořadu Autosalon: “První, co jsem se dozvěděla je to, že musím zapomenout na vše, co jsem se o moderaci dosud naučila. Ta disiplína je úplně jiná, než jsem zvyklá. Hovořím o spoustě věcí, které vůbec nerozumím, přitom musím do hlasu dát emoce a ne afekt. Zkoušela jsem to pět týdnů a konečně se mi povedlo, že jsem od kluků dostala pochvalu, že by se do mě po hlase chlapi zamilovat mohli. Což mě potěšilo.”

 

Shrnutí závěrem? Podle Moniky je namlouvání Autosalonu skvělým tréninkem přirozenosti. “Pokud si tohle odnesu sebou do Odpoledních zpráv, budu ráda. Je to skvělá zkušenost a já jsem za každou z těch, které mě v životě potkají, nesmírně vděčná.”

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj, foto: iprima

11. červenec 2020
Dnes má svátek Olga

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže