Perwoll s novou vylepšenou technologií

Perwoll s novou vylepšenou technologií

Navraťte svému oblečení půvab

perwoll2018
Společnost Henkel představuje inovovaný Perwoll Renew Advanced Effect s Fibrex technologií, která byla inspirována péčí o vlasy. Díky vylepšenému složení nejenže perfektně čistí, ale posiluje vlákna a zachovává jejich tvar a zářivě syté barvy. Svých stylových kousků se nemusíte vzdát i navzdory častému nošení – Perwoll Renew Advanced Effect vám dá možnost si je užívat déle než kdy předtím.

 

Speciální prací prostředky Perwoll Renew Advanced Effect mění s novou recepturou také svůj obal. Nyní je objevíte v nových stylových lahvích. K dispozici jsou také v nových velikostech - 900 ml, 1,8l, 2,7l, 3,6l.

Perwoll Color 900ml

Variantu pro barevné prádlo Perwoll Color & Fiber nově naleznete na pultech obchodů v zářivě červené lahvi. Color variantu využijí všichni, kdo pro nastávající léto rádi zvolí zářivé a jasné barvy.

 

Nejnovější receptura s technologií Fibrex obsahuje celkem pět variant pracích prostředků Perwoll. Stačí si zvolit ten správný a prvotřídní péče o vaše oblečení je zaručena:

Perwoll Color & Fiber – pomáhá obnovit lesk a posiluje vlákna barevného oblečení. K dispozici je v atraktivním červeném balení, které je inspirováno světem módy a kosmetiky.

Perwoll Black & Fiber – napomáhá posilovat vlákna a stará se, aby oblečení černých a tmavých barev vypadalo vždy jako nové.

Perwoll White & Fiber – při každém praní se důkladně postará o jemné bílé kousky oblečení.

Perwoll Care & Repair – stará se o vlákna a zabraňuje třepení a tvorbě žmolků na oblečení.

Perwoll Sport & Active – svým unikátním složením vyčistí vlákna do hloubky a zajistí tak dlouhodobou funkčnost sportovních materiálů. Jeho patentovaná technologie účinně neutralizuje stopy potu a odstraňuje nepříjemné pachy.


Další přípravky Perwoll zůstávají v původním složení, mění se pouze lahev, případně etiketa.
Perwoll Wool & Silk – speciální prací prostředek pro péči o vlněné, hedvábné a další jemné látky, udržuje jejich tvar a zabraňuje vzniku žmolků.  

Perwoll Care & Refresh – zajišťuje péči o syntetická a umělá vlákna. Díky své jedinečné technologii neutralizuje nepříjemné pachy a uvolňuje parfémované složky během nošení.
Zazáříte v krásných barvách a tvarech svých šatů. Perwoll vám pomůže vypadat a cítit se skvěle, každý den, po celý den.
Nová vylepšená kolekce Perwoll je k dostání ve vašem obchodě již od dubna. Maloobchodní cena balení 900ml činí 119 Kč.


Více informací na www.perwoll.cz

 

 

 

 

*  *  *  *


O společnosti Henkel
Společnost Henkel působí celosvětově s vyrovnaným a diverzifikovaným portfoliem produktů. Díky silným značkám, inovacím a technologiím zastává Henkel vedoucí postavení na trhu jak v spotřebitelských, tak průmyslových odvětvích. V oblasti lepidel je Henkel divize Adhesive Technologies celosvětovým lídrem na trhu v rámci všech průmyslových segmentů. V oblastech Laundry & Home Care a Beauty Care je Henkel na vedoucích pozicích na více trzích a v kategoriích ve světě. Společnost byla založena v roce 1876 a má za sebou více než 140 úspěšných let. V roce 2017 dosáhla obratu ve výši 20 mld. eur a upravený provozní zisk přibližně ve výši 3,5 mld. eur. Tři nejvýznamnější značky jednotlivých divizí - Loctite, Schwarzkopf a Persil spolu vygenerovaly tržby v hodnotě více než 6,4 mld. eur. Henkel zaměstnává více než 53 000 lidí po celém světě, kteří spolu tvoří velmi různorodý tým, který spojuje nadšení, společné hodnoty, silná firemní kultura a zájem vytvářet udržitelné hodnoty.  Jako uznávaný lídr v oblasti udržitelnosti je Henkel na předních příčkách v mnoha mezinárodních indexech a hodnoceních. Prioritní akcie společnosti Henkel jsou kótovány na německém akciovém indexu DAX. Více informací naleznete na stránce www.henkel.com.

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

 

 

9. srpen 2020
Dnes má svátek Roman

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže