Užijte si perfektní pauzu s novými kolekcemi šálků Caffe Club

Užijte si perfektní pauzu s novými kolekcemi šálků Caffe Club

Luxurytable.cz Caffe Club Floral Touch of Ivy Villeroy Boch cena od 305 Kc

Vědci dávno prokázali, že udělat si přestávku uprostřed náročného dne a dopřát si pár minut odpočinku nad kávou, není plýtvání časem. Naopak! Chvilka příjemného oddechu a změna tématu prospívá pracovnímu nasazení i vztahům. Užijte si proto svou pauzu na kávu tak, jak má vypadat. S novými kolekcemi šálků a podšálků Caffe Club od známé porcelánky Villeroy & Boch to bude jednoduché.

 Luxurytable.cz Caffe Club Floral Touch of Rose Villeroy Boch cena od 305 Kc 2

Praktický a krásný porcelán Caffe Club je ideální pro každou příležitost - hodí se do kanceláře, ale i domů. Elegantní bílá barva tvoří základ vkusného setu. Caffe Club Uni Oak je kombinovaný s oranžovohnědou barvou připomínající dřevo, Caffe Club Uni Pearl s pastelově růžovou. Další čtyři mini kolekce doplňuje plastický květinový vzor. Caffe Club Floral Touch of Hazel je zdobený světle oříškovou barvou, Caffe Club Floral Touch of Ivy jemnou mintovou, Caffe Club Floral Touch of Rose sladce růžovou a Caffe Club Floral Touch of Smoke elegantní šedou.

 Luxurytable.cz Caffe Club Floral Touch of Smoke Villeroy Boch cena od 305 Kc

Objevte hravost i uprostřed pracovního shonu a nebojte se kolekce vzájemně míchat. Jednoduše krásný design nabízí půvabné kombinace. Svou velikostí se navíc šálky skvěle hodí i pro domácí kávovary. Pochutnejte na espressu, cappuccinu nebo třeba affogatu z kvalitního porcelánu, který nepřestanete obdivovat. Všechny kolekce najdete na stránkách www.luxurytable.cz

 

nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cammi

8. červenec 2020
Dnes má svátek Nora

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže