Zahradní sezóna v plném proudu

Zahrada – zasloužený relax

gaisdodavka 
Letošní červnové počasí přímo vybízí k trávení volného času na zahradě, ať už při zvelebování záhonů, údržbě svěže zeleného trávníku či relaxování a chytání „bronzu“ před letní dovolenou u moře.  Tak si zkuste tyto slunečné sny užít se vším všudy!

 

Aby se vám na zahradě či terase pobývalo příjemně a nic vám nescházelo, určitě budete potřebovat zahradní nábytek. „Výrobci zahradního nábytku se předhánějí v hledání originálních řešení, takže je skutečně z čeho vybírat. Při nákupu myslete zejména na to, že na nábytek působí vzdušná vlhkost, svítí prudké slunce a může i zmoknout,“ radí Kateřina Moťková ze společnosti Doppler CZ, která je prodejcem venkovního nábytku, slunečníků a deštníků.


Nestárnoucím materiálem s nezaměnitelným kouzlem je dřevo, zvláště exotické dřeviny. „Především teakové dřevo je ceněno pro svou trvanlivost a odolnost. Jeho hustá struktura a vysoký obsah oleje zabraňují hnilobě, navíc téměř nepodléhá roztahování, smršťování a ani se nekroutí, což může být u jiných druhů dřeva problém,“ popisuje Kateřina Moťková a vybírá dvě sestavy z nabídky e-shopu www.dopplershop.cz

 samkovagaais3

Zdroj: Doppler CZ, sestava Concept Teak

 

Skvělou volbou jsou výplety – ať už z přírodního ratanu anebo syntetické. „Umělá vlákna jsou ohebná a odolná vůči ultrafialovému záření, vodě i povětrnostním vlivů. Navíc jsou nenáročná na údržbu – snadno se čistí jen vodou a mýdlovým roztokem,“ říká Kateřina Moťková s tím, že výplet bývá nejčastěji „usazen“ na kovové či hliníkové konstrukci.

samkovagais4

Zdroj: Doppler CZ, sestava Davos

 

zahradnkisestava2
Zdroj: Doppler CZ, sestava Firenze Vigo

 

Abyste opravdu dokázali na své zahradě zapomenout na každodenní starosti, je potřeba věnovat pozornost nejen zahradnímu nábytku, ale také drobným doplňkům. Eva Děkanová, manažerka marketingu společnosti Geis v České republice a také hrdá majitelka zahrady, připomíná, že zapomenout byste rozhodně neměli ani na stínění, a vybrala pro vás z nabídky doppler.cz pár tipů.

 
samkovagais1

Zdroj: Doppler CZ, sluneční clona Alupro

 

Tip na závěr: Vybrali jste si něco z našich „zahradních“ tipů? Nebo vás na dopplershop.cz zaujalo něco úplně jiného? Ať už budete kupovat cokoli, můžete si zboží nechat doručit firmou Geis. Ta totiž dokáže přepravit cokoli – od pytlíku semínek přes zahradní nábytek až po betonové zahradní grily a krby. Geis zásilku vyzvedne v e-shopu a pošle vám SMS s jejím číslem a eventuální částkou dobírky. Doveze vám ji následující pracovní den po vyzvednutí. Pokud se jedná o balíkovou zásilku, přijde vám v den doručení vám  SMS a email s přibližným časem doručení a s kontaktem na řidiče. A když si nebudete moci balíček od řidiče přebrat, můžete ho přesměrovat do Geis Pointu. „Naše česko-slovenská síť má již více než 500 výdejních míst, která jsou umístěna v nákupních centrech nebo třeba v prodejnách tisku. Jsou tak pro příjemce dobře dostupná, aby si mohli svou zásilku vyzvednout třeba cestou z práce nebo během víkendového nákupu,“ říká Eva Děkanová.

 

 

www.geis-group.cz


Zdroj: Geis CZ, s.r.o.

O skupině Geis
Skupina Geis má hlavní sídlo v německém Bad Neustadtu. Od svého založení v roce 1948 se neustále rozvíjí. Holding, který řídí přímo majitelé, je dnes globálním poskytovatelem komplexních logistických služeb. Zaměstnává kolem 6 350 lidí a v roce 2017 vygeneroval obrat 854 milionů EUR.
Do holdingu patří společnosti v Německu, Švýcarsku, Lucembursku, Rakousku, Polsku, České republice a na Slovensku. Hlavní oblasti podnikání skupiny Geis jsou Road Services (balíkové / paletové / kusové / celovozové přepravy), Logistics Services (kontraktní logistika, výroba obalů) a Air+Sea Services (letecké a námořní přepravy, speciální projekty přeprav).


V České republice patří do skupiny Geis firmy Geis CZ s.r.o., Geis Parcel CZ s.r.o., Geis CZ Air+Sea s.r.o., Geis Solution CZ s.r.o. a Spedition Feico, spol. s r.o. Na Slovensku je to Geis SK s.r.o. a Geis Parcel SK s.r.o. Česko-slovenská část skupiny zajišťuje komplexní logistické služby, a to od balíkových přeprav přes kusové, paletové a celovozové přepravy, letecké a námořní přepravy, skladovou logistiku včetně vývoje a výroby obalů až po sofistikované logistické projekty. Zaměstnává více než 1600 pracovníků na 34 pobočkách a v roce 2017 dosáhla obratu téměř 5,230 miliardy CZK.

2. červenec 2020
Dnes má svátek Patricie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže