Čistota půl zdraví s parním mopem Rowenta Steam Power

Čistota půl zdraví s parním mopem Rowenta Steam Power

Rowenta SteamPower RY6555WH

Pro zdravý a čistý domov už nemusíte kupovat drahé saponáty, stačí mít správného pomocníka, který vám pomůže doma dokonale vytřít pomocí páry. Pořiďte si parní mop Rowenta Steam Power (RY6555W) a zapomeňte na bolavá záda a vysušené ruce z věčného ždímání. Párou při vytírání tvrdých podlah zneškodníte až 99 % bakterií a mikrobů.

 

Kombinace páry a podložky mopu je novinka značky Rowenta Steam Power, díky které podlaha zůstane beze skvrn a perfektně čistá. Podložka mopu je vyrobena z nylonu a mikrovláken – nečistota se precizně nabírá a vsakuje. Na rukojeti je možné navolit jeden ze tří programů podle typu podlahy: laminát, dřevěná podlaha, kámen, mramor, dlaždice. Podle toho se pak uvolňuje dané množství páry. Parní mop Rowenta Steam Power zaručuje vysoce efektivní výsledky čištění – je vhodný pro domácnosti s alergiky, dětmi nebo domácími mazlíčky.

 

Doporučená cena je 3 499 korun, 135 EUR.

 

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

 

 

www.rowenta.cz

 

 

 

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek