Krásná kolekce Transantlantica oslavuje pouto mezi Portugalskem a Brazílií

Krásná kolekce Transantlantica oslavuje pouto mezi Portugalskem a Brazílií

Luxurytable.cz Transatlantica Vista Alegre cena od 740 Kc

Připomíná vzor na slavných portugalských dlaždicích, oslavuje život na moři a ožívá dotekem zlaté barvy. Půvabná kolekce Transatlantica známé portugalské porcelánky Vista Alegre je dalším plodem spolupráce této značky se známými designéry. Díla se tentokrát ujal Brazilec Brunno Jahara, který stvořil toto jedinečné nádobí pro speciální příležitost, a sice oslavu vzájemných vztahů mezi Portugalskem a Brazílií.

Luxurytable.cz Transatlantica Jidelni sada 70 kusu Vista Alegre cena 90 790 Kc

Brunno Jahara se narodil v Riu de Janeiru a momentálně tvoří v São Paulu. Jeho práci však znají návštěvníci výstav po celém světě - od New Yorku po Tokio. Kolekci Transatlantica navrhnul u příležitosti Portugalského roku v Brazílii a Brazilského roku v Portugalsku. Sada s ručně malovanými prvky, dominující modrobílou kombinací a jemným zlatým zvýrazněním v sobě skrývá lehkost a radost života na slunném pobřeží.

Luxurytable.cz Transatlantica Podkladovy talir Vista Alegre cena 2030 Kc melky talir 1270 Kc image

Dopřejte si ke každodenním momentům potěšení z luxusu. Nádobí Transatlantica dodá každému jídlu nebo posezení u kávy nečekaný styl. Pořídit si můžete jednotlivé kousky nebo celou sedmdesátidílnou sadu vyladěnou do toho nejmenšího detailu. Transatlantica získala čestné uznání na Německé designové ceně 2016. Prohlédnout si ji můžete na stránkách www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.

 

Kontakty:
www.luxurytable.cz


Prodejna Villeroy & Boch
Obchodní dům Kotva – 3. patro
Praha 1 - Náměstí Republiky
Facebook: https://www.facebook.com/luxurytable.cz

 

 

4. červenec 2020
Dnes má svátek Prokop

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže