Pusťte jarní změny do interiéru

Pusťte jarní změny do interiéru

hagenkasparova

Je tady jaro. Sluneční paprsky prosvítili každý interiér a věční budovatelé možná zamýšlí jakékoliv změny. Jak udělat v bytě změny, aby peněženka nebyla rapidně zatížena a aby se nemusel celý prostor vystěhovat, přestavět a znovu zařizovat.


Jednoduchou volnou je přestavění nábytku. Pokud ale v domácnosti máte vše na míru, pak asi se zařízením nehnete. Zamyslete se tedy nad možností nových předělů stávajícího prostoru.

hagen2kasparova
Díky systému m.zone rakouského výrobce designového nábytku Wiesner-Hager můžete oživit stávající prostor. Oddělte pracovní místo od obývacího prostoru nebo, pokud máte stůl s počítačem v ložnici, vytvořte si jednoduché pracovní zákoutí, které nebude vadit partnerovi, který chce spát a vám vytvoří klid na práci. S m.zone můžete díky jeho variabilitě tvarů a barev oddělit nejen jednotlivé pracovní zóny vašeho bytu nebo kanceláře, ale můžete příjemně rozdělit dětský pokoj na jednotlivé zóny každého dítěte. Soukromí chce mít přece každý!


Série m.zone nejsou však jen předělové zástěny různých rozměrů a barev, ale i pohovky, lenošky, otomany, pracovní desky, stoly i židle. Díky této sérii je možné jednoduše a rychle změnit varianty interiéru, a to kancelářského i domácího.


Veškeré prvky nábytku Wiesner-Hager jsou vyráběné z prvotřídních materiálů s rakouskou precizností. České zastoupení firmy pak zajišťuje skvělou komunikaci a plné nasazení při komunikaci s klientem a při uspokojení jeho potřeb a představ.


Více inspirace naleznete na www.wiesner-hager.com/cz/

 

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek