Kolekce Artesano Nature se vrací k přírodě i nekomplikovanosti stolování

Kolekce Artesano Nature se vrací k přírodě i nekomplikovanosti stolování

Luxurytable.cz Artesano Nature hrnek 480 Kc Villeroy Boch melky talir 590 Kc dezertni talir 560 Kc

Tři něžné pastelové barvy se snoubí v kolekci porcelánu Artesano Nature od značky Villeroy & Boch. Jemně zelené, levandulově fialové a subtilní béžové nádobí v uhlazeném designu se hodí na elegantní venkovský stůl, ale i jako základ pro hostiny plné čerstvých ingrediencí a lahodných chutí. Každý kousek je ručně zdobený a jeho vzhled je inspirovaný přírodou.

Luxurytable.cz Artesano Nature hrnek 480 Kc misticka 390 Kc Villeroy Boch

Usedněte k ranní kávě v jemném pastelově fialovém šálku a dopřejte si čerstvý chléb na nevtíravě malovaném talíři. Představte si hostinu, při níž servírujete rodinný recept z praktické mísy nebo z velkého pizza talíře. Chutě a vůně hrají prim, kolekce Artesano Nature podtrhuje to skutečně důležité. Obzvlášť lahodně pak rozehrává jednoduchou a důvtipnou středozemní kuchyni.

 Luxurytable.cz Artesano Nature Pizza talir 890 Kc Villeroy Boch melky talir 590 Kc hrnek 480 Kc

Ještě víc nádobí vynikne v kombinaci s přírodními prvky, například s dřevěným servírovacím podnosem. A pokud toužíte po hravé sestavě, můžete Artesano Nature namixovat s kolekcemi Artesano Original, Artesano Provencal Verdure nebo Artesano Provencal Lavendel. Všechny produkty si můžete prohlédnout na stránkách www.luxurytable.cz a v obchodním domě Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.
www.luxurytable.cz

 

 

 

Zdroj, foto:
Prodejna Villeroy & Boch
Facebook: http://www.facebook.com/pages/Luxurytablecz

 

 

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek