Zima trvá už dlouho a všichni vyhlížíme slunečné a barevné období

Zima trvá už dlouho a všichni vyhlížíme slunečné a barevné období

www.sodastream.cz

sodastrakova1

Prosluňte pošmourné všední dny a pořiďte si nejprodávanější výrobník domácí perlivé vody SodaStream Jet Pastel v barvách Grass Green nebo Orange a dejte na vašem jídelním stole přednost lahvím s líbivými barevnými vzory.

sodastrakova 6
S výrobníky domácí perlivé vody SodaStream v kompletní sadě s bombičkou s náplní potravinářského CO2 plynu až na 80 litrů vlastní domácí perlivé vody a tlakovou nápojovou lahví pro opakované použití, připravíte perlivou vodu jednoduše v pohodlí domova a skoncujte s nepopulárním tahání těžkých balíků balené vody z obchodu.

sodastrakova3
Zapomeňte na trápení s nedostatkem nakoupené vody a nachystejte si svoji vlastní perlivou vodu kdykoliv v takovém množství, kolik zvládnete vypít. Protože perlivou vodu si odteď připravíte snadno sami, kdykoliv dostanete chuť se napít. Vždy čerstvou z kvalitní české kohoutkové vody skladované v ideálních podmínkách temna a chladu.

 

Výrobníky SodaStream Jet pastel dokonale ladí s limitovanou sadou lahví se vzory tropického ostrova nebo divokého pralesa. Nebo si vylaďte domov edicí lahví Jet Rostliny.

sodastrakova2
Přírodní vzory květin se budou na vašem jídelním stole líbit mnohem více, než nudné "petky" s balenou vodou či limonádami z obchodu. Navíc vám pomohou skoncovat s hromadami protivného plastového odpadu, který zůstává ve vaší domácnosti po vypití balených vod.

sodastream1
Balení obsahuje dvě lahve o objemu 1 l. Jsou vyrobeny z nezávadného plastu bez BPA, vybaveny hermetickým víčkem, které pomáhá udržet nápoj dlouhodobě nasycený a plastovým dnem pro zvýšenou stabilitu.

 

Nové sady lahví SodaStream JET jsou určeny pro výrobníky perlivé vody stejnojmenného označení a lze použít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream: Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power.

 

Výrobník SodaStream JET PASTEL, Grass Green a Orange, 1799 Kč
Lahev JET 2 x 1l Tropický ostrov a Lahev JET 2 x 1l Tropický prales, 299 Kč/balení 2 ks
Sada lahví JET Rostliny, 299 Kč/balení 2 ks

 

 

Zdroj, foto: SodaStream

 

O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

phoe

2. červenec 2020
Dnes má svátek Patricie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže