RETLUX - Barvy, design a světlo v jednom

Barvy, design a světlo v jednom

www.retlux.cz

foto svetla RFC 2

Můžete mít na sobě luxusní oblečení a nikdo se toho nevšimne. Pak stačí jeden doplněk – kabelka, hodinky, brož, které doplní celkový vzhled – a všichni změnu k lepšímu zaregistrují. To ale naplatí jen o oblečení, ale i o bytovém interiéru.

 

Právě takovým doplňkem mohou být stropní svítidla od společnosti Retlux. Jednoduchý, ale nápaditý design osvěží jakoukoli místnost v interiéru; velkým plusem je pak široká paleta barev. Může to být inertní bílá, jarně osvěžující zelená či žlutá, výrazná červená či uklidňující modrá. To ale není vše. Vzhledem k tomu, že svítidlo je vyrobeno z odolného plastu a vydrží například špatně odkopnutý míč v dětském pokoji či zásah zátkou od šampaňského, bude se hodit i na více exponovaná místa. Navíc se nemusíme spokojit s uvedenou barevnou škálou – svítidlo se totiž skládá z krytu na šroubový hák (takzvaný lustrhák), z jednoduché univerzální šňůry s efektním textilním opletem a paticí E27 a samotným svítidlem. Barvy se tudíž dají snadno kombinovat, lze použít i samotné LED svítidlo do stávající instalace, tedy objímky. To se hodí i napevno třeba na stěnu chodby.
Jako doplněk do dětského pokoje či ložnice můžeme pak pořídit stolní lampičku Retlux E 14 řady RTL 192 – 197 rovněž v několika nových barvách.

 

LED svítidlo se svými 18 W pocitově nahradí klasickou 100 W žárovku a se světelným tokem 1200 lm vydává teplé bílé světlo o teplotě 2700K, životnost pak má přes 25 000 hodin. Šňůra v délce jeden metr s krytem na šroubový hák a objímkou Retlux řady RFC 006 - 010 je k dostání za nedostižnou cenu 49 Kč, svítidlo Retlux řady RFC řady 001 – 008 za 199 Kč.
Stolní lampičku Retlux E 14 řady RTL 192 – 197 pak pořídíte za 199Kč.

Rozsvítit svůj domov tolika barvami a za takovou cenu? Není proč váhat.


RETLUX
Je značkou zaručující vysokou kvalitu produktů v oblasti elektroinstalačního materiálu, svítidel a žárovek. RETLUX si zakládá nejen na kvalitě svých výrobků vzhledem k jejich designu a funkčnosti, ale i s ohledem k životnímu prostředí. Portfolio značky se neustále rozšiřuje, proto se produkty RETLUX již nyní objevují v mnoha domácnostech, počítá se s nimi při zařizování novostaveb i při stavbách samotných, soukromých i průmyslových.
www.retlux.cz

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj, foto: Retlux

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek