Cvičení při spánku? – Ano, je to možné! aneb roztahovací matrace MAGNISTRETCH

Cvičení při spánku? – Ano, je to možné!
aneb roztahovací matrace MAGNISTRETCH

www.pamax.cz

 matracepamax2

Bolení zad po sportu, chronická bolest, vyhřeznuté ploténky a další neduhy, které nás trápí můžeme napravit i jen tím, že spíme. Nemožné? Nikoliv! S italským celosvětovým patentem, který uvolňuje a regeneruje páteř - matrací MAGNISTRETCH – je toto možné.


Představte si, že si prostě lehnete a při tom vlastně cvičíte.  S novým patentem společnosti Magniflex, s matrací MAGNISTRETCH je to díky její technologii možné.  Spánek na této matraci má podobný účinek jako 30 minut intenzivního strečinku. Odbornice na kvalitní spánek paní Renata Kolínská ze společnosti Pamax www.pamax.cz , která matraci prodává, nám ji představila doporučila.

 

cvicenipamax


Matrace MAGNISTRETCH je sestavena z kombinace vysoce kvalitních studených pěn Eliosoft a Elioform s patentovým jádrem Stretch, který díky svými průřezy dokáže jemně napínat páteř bez ohledu na spánkovou pozici. Vyrábí se ve všech standardních rozměrech i atypických, na míru, a to s prodlouženou zárukou na jádro 12 let. „Pokud klient vyžaduje nestandardní rozměr matrace, nevadí. Vždy mu vyjdeme vstříc. Dodací lhůta pak se může pohybovat v rozmezí od 4-5 týdnů“, říká paní Kolínská z www.pamax.cz

 

Prodyšný viskózový potah OUTLAST s prošitou vrstvou paměťové pěny nabízí ještě vyšší komfort. Outlast je speciální patentovaná termoregulační textilie původně vyvinutá NASA pro vesmírné skafandry. Ve své mikrobuněčné struktuře obsahuje nespočet kuliček vyrobených ze speciálního vosku. Když teplota těla překračuje 36 stupňů, přebytečné teplo je látkou Outlast absorbováno. Když k ránu teplota těla začne klesat, látka akumulované teplo uvolňuje a zahřívá lidské tělo.


Příznivé účinky této matrace napomáhají k celkovému protažení a uvolnění páteře, a tím ke zmírnění bolestí zad. Spánek na italské matraci MAGNISTRECH napomáhá při potížích s výhřezem plotének, sesedáním páteře a problémy se skřípnutými nervy v páteřní oblasti.


Tuto matraci vyvinuli designéři společnosti Magniflex spolu s odborníky z Univerzity v Zaragoze a její kladné vlastnosti potvrdila udělením certifikátu i Americká asociace chiropraktiků, která jí udělila i certifikát o schválení jejích vlastností a jejich kladném vlivu na lidské zdraví. Toto ocenění vlastní jen 6 společností na celém světě!

 

Nabídku polštářů matrací naleznete na: http://pamax.cz/3-zdravotni-matrace


Více o matraci MAGNISTRETCH: http://pamax.cz/zdravotni-matrace/44261-magnistretch-magnistrech-9.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

phoe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

phoe

7. červenec 2020
Dnes má svátek Bohuslava

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže