Kolekce Mason Cash Bakewell

Kolekce Mason Cash Bakewell probouzí kvalitu a krásu viktoriánských kuchyní

www.luxurytable.cz

Luxurytable.cz Bakewell forma na quiche 24 cm Mason Cash cena 440 Kc sklenene prkenko val cena 379 Kc

Ve viktoriánské Anglii byste těžko hledali někoho, kdo by neznal bakewellské dortíky. Jejich sláva přetrvala až do současnosti. Dodnes se v Bakewellu v srdci Velké Británie přou hned tři pekárničky o autorství původní receptury. Nadšení zákazníci si však nad tímto handrkováním mnou ruce: o to více si mohou pochutnávat na věhlasných jemných koláčcích. Neméně slavný výrobce keramiky Mason Cash nyní přichází s kolekcí inspirovanou vyhlášeným pekařským uměním Bakewellu.

Luxurytable.cz Bakewell Doza na caj Mason Cash cena 400 Kc doza na kavu 400 Kc misa s uchem 2 ltr.680 Kc 2

Nestárnoucí rustikální křivky a vytříbenou chuť viktoriánské éry britského impéria nyní můžete ubytovat i ve své kuchyni. Něžná kolekce inspirovaná dlouhou tradicí vznikla v keramické dílně Mason Cash založené jen několik desítek mil od městečka Bakewell v roce 1800. Všechno nádobí má kromě něžného vzhledu inspirovaného venkovskými kuchyněmi také své praktické přednosti. Mísy jsou vyrobeny tak, aby se při míchání dobře držely a neklouzaly, váleček na těsto můžete zároveň použít zároveň jako sypátko a změříte jím tloušťku rozváleného těsta, což oceníte zejména u složitějších receptů. Některé kousky jsou doplněny měrkami. Všechno nádobí je vyrobené z odolné kameniny a můžete ho použít v myčce i mikrovlnce.

 Luxurytable.cz Bakewell Sada 4 odmerek Mason Cash cena 450 KcLuxurytable.cz Bakewell zasobnik na vejce Mason Cash cena 380 Kc

V kolekci Bakewell od Mason Cash se tak snoubí krása i užitkovost, což by jistě viktoriánské pekařky velmi ocenily. Nádobí Bakewell se však stane skvělým pomocníkem i v dnešních kuchyních. Výrobky seženete v internetovém obchodě www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.


Kontakty:
www.luxurytable.cz


Prodejna Villeroy & Boch
Obchodní dům Kotva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

camm

4. červenec 2020
Dnes má svátek Prokop

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže