ŽEHLENÍ TŘIKRÁT JINAK

ŽEHLENÍ TŘIKRÁT JINAK

www.tefal.cz


Podle průzkumů se prý žehlení věnujeme v průměru hodinu týdně. Ale každá hospodyňka ví, že praxe je trochu jiná a těch hodin u žehlicího prkna stráví o mnoho víc. Ovšem nemusí to být jen únavná povinnost. I žehlení si lze užít - s vychytávkami značky Tefal.

 

tefalzehleni1
TEFAL Access Steam
Nezbytným šikovným pomocníkem do domácnosti je ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam – účinně a rychle odstraní veškeré záhyby, pachy, a ještě zvládne oblečení dezinfikovat díky páře. Nepotřebujete žehlicí prkno, čímž šetříte místo a čas s jeho obvyklým rozkládáním. Tefal Access Steam se prodává za doporučenou cenu 1 999 korun.

 

tefalzehleni2

TEFAL  Instant Control
Značka Tefal nově nabízí napařovač oděvů Instant Control, který díky unikátnímu patentovanému systému Press & Steam nabízí rovnou plochu, proti níž lze oděvy také žehlit. Vhodné pro použití před odchodem do práce či do společnosti nebo pro uhlazení náročných kousků oblečení. Jako pomocníka jej oceníte v kanceláři před důležitou schůzkou! Doporučená cena je 4 499 korun.

 

tefalzehleni3

TEFAL ProExpress
Pro zvládnutí každotýdenní kupy prádla značka Tefal doporučuje vysokotlaký parní generátor ProExpress, který si s oblečením poradí spolehlivě a o polovinu času rychleji. Můžete jej totiž žehlit jen z jedné strany, případně ve vrstvách – s dosažením skvělého výsledku a navíc s minimální námahou. Díky tomu, že se voda čerpá do bojleru v přímo ve stabilní základně, samotná žehlička je lehká – nebudou vás bolet ruce. Pára, která prádlu dodá 100 % čistotu, se pára tvoří v bojleru a je pod tlakem hnána do nitra tkanin, které jednak perfektně vyžehlí a jednak dokonale dezinfikuje. U vysokotlakého parního generátoru můžete navíc neomezeně využívat výkonnou vertikální páru. Patentovaný systém odvápnění AntiCalc Collector zajistí maximální ochranu spotřebiče před vodním kamenem.

 

 

Zdroj, foto: www.tefal.cz

 

2. červenec 2020
Dnes má svátek Patricie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže